На Буковині знову перекривали дорогу. Цього разу терпець увірвався у кіцманчан

Минулого вівторка близько сотні обурених селян на 3 години перекрили в Кіцмані трасу, що веде на Тернопіль. Люди вимагали від влади виконати свої обіцянки і відремонтувати дороги у місті та районі.

IMG_1064

«Папієва на трасу!» – кричали люди, ходячи пішохідним переходом. Однак ніхто  з представників влади до протестувальників не приїхав – ні губернатор  Папієв, ні керівник Служби автомобільних доріг Ігор Гах, ні голова Кіцманської РДА Олег Унгурян. Натомість на місце події прибули заступник голови Кіцманської РДА Юрій Косар і заступник начальника Служби автомобільних доріг Юрій Бучка, які запевнили людей, що протягом наступного тижня на розбитих дорогах Кіцманщини зроблять ямковий ремонт.

На цьому протестувальники розійшлися. Люди дали чиновникам тиждень часу. Якщо за тиждень ремонт дороги не розпочнуть, кіцманчани обіцяють знову перекрити трасу, причому акція протесту буде ще масштабнішою.

Галина ЄРЕМІЦА, спеціально для «Версії»

1 response on На Буковині знову перекривали дорогу. Цього разу терпець увірвався у кіцманчан

  1. Денег в Службе, облавтодоре, казначействе -НЕТ. Облавтодор- банкрот уже три года. А поэтому ходить и перекрывать дорогу можно до ПРИШЕСТВИЯ, это не выход. Деньги есть только у Папиева, но они в казначействе и взять их может только ОН или хитрый Голиц.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *