Прозора магія акварелей Лариси Куваєвої

 

Нинішнього вівторка  у «Вернісажі» на вул. Івана Франка презентувала свою ювілейну персональну виставку «Акварель» художниця Лариса Куваєва. Святкувати ювілей у такому велелюдді, може,й не надто спокійно, але для цього треба багато чого зробити у житті попередньому, а не просто у підготовці імпрези. І перш за все – створити оте величезне свято акварелі. Точного малюнка. Прозорих кольорів. Чарівного світла. Створити громадську організацію «Буковинська акварельна асоціація», в якій обʼєднала понад двадцять художників-акварелістів нашого регіону.

Найперше враження від виставки і від імпрези – очі розбігаються. Від сюжетів картин на стінках і сюжетів спілкування в залі. Броунівський рух – від картини до картини, від людини до людини. Сполуки зіткнень-зустрічей, споглядання, обміну думками. Жодної  містики в картинах, сюжети й види навіть знайомі, що ж так тягне постояти біля кожної, ніби побувати у зображеному на ній місці, вдихнути аромат квітів – у букетах, на гілках, просто на столі?…

Містика – в таланті й праці. Починаючи від 16 років. У навчанні, що триває все життя і виливається у виховання нових талантів. Недарма ж до виставки долучилися інші акварелісти й маленькі вихованці Лариси Куваєвої. Недарма ж усі вони разом з батьками прийшли на відкриття виставки своєї наставниці.

Музична оздоба імпрези звучала у виконанні як молодих, так і відомих професійних музикантів, із якими центр культури «Вернісаж» реалізував чимало яскравих мистецьких проектів. 

Виставка триватиме до наступної середи, 24 липня. Хто ще не бачив – поспішайте.

Лариса ХОМИЧ, «Версії»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *