Мінімальні зарплати в ЄС: від 261 до 1999 євро…

«Євростат» опублікувала черговий звіт про мінімальні зарплати у країнах-членах. Найменша мінімалка станом на січень 2018-го – у Болгарії (261 євро). Східний сектор ЄС має мінімальні зарплати на рівні 400-500 євро.У семи країнах на Заході й Півночі ЄС зафіксовані найвищі зарплати. Зокрема, найвищий рівень мінімальної оплати праці за місяць – у Люксембурзі (1999 євро). У Великій Британії ці цифра сягає 1401 євро, Німеччина й Франція по 1498 євро, Бельгія – 1563,Нідерланди 1578, Ірландія 1614 євро.

Нагадаємо, українські експерти визнали Україну «лідером» серед найбідніших країн Європи, – повідомляє Укрінформ.

 

1 response on Мінімальні зарплати в ЄС: від 261 до 1999 євро…

  1. Все класно на папері. Насправді ж – це зарплати брутто. З них ще стягають (в Німеччині) прибутковий податок (Einkommensteuer / Lohnsteuer розмір залежить від податкового класу та розміру зарплати), податок на церкву (Kirchensteuer), солідарний податок (Solidaritätszuschlag), медичну страховку (Krankenversicherung), пенсійну страховку (Rentenversicherung), страховку на випадок непрацездатності (Pflegeversicherung), страховку на випадок втрати роботи (Arbeitslosenversicherung). Таким чином на руки робітник отримує приблизно 1000 – 1100 Євро. З цих грошей треба заплатити за зняту квартиру (двокімнатна найдешевша від 300 Євро на місяць, а про власну при такій зарплаті годі й мріяти), за комунальні послуги – 200 Євро. Ціни на продукти в два – три рази вищі ніж в Україні.
    N.B. Я не стверджую, що в Європі все погано – все ж таки рівень життя набагато вищий, ніж в Україні, але й не треба думати, що люди мають купу грошей і не мають жодних проблем. Якщо ж, надаєте суми зарплат, то пишіть також, скільки людина отримує на руки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *