Всеукраїнський проєкт «Школа моєї мрії»: визначено переможців

В ефірі Віртуальної школи «Ранок» 22 травня координаторка Всеукраїнського телекомунікаційного проєкту «Школа моєї мрії. Віртуальна галерея» Тетяна СПОРИНІНА – вчителька Чернівецької гімназії №2, керівниця гуртка «Байт» ОЦ НТТУМ і постійна авторка газети «Версії» – оголосила про завершення проєкту, який тривав від 3 квітня до 22 травня. Його здійснено за підтримки Видавництва «Ранок» (Харків), Благодійного фонду «Ранок-Україна», чернівецької газети «Версії», комп’ютерного клубу «Біт» Чернівецької гімназії №2.

У проєкті взяли участь учні з 22 областей України: 195 робіт надіслали учасники до віртуальної Галереї, гідно представивши всі чотири оголошені номінації. Трохи цікавої статистики: 7 учасників – це випускники і вчителі, Сміливішими виявилися хлопці – їх взяло участь 102. Дівчат серед учасників 83. До номінації «Комп’ютерна графіка» надіслано 58 робіт, до «Поетичної сторінки» – 17. Найбільше робіт – 80 – надіслано до номінації «Образотворче мистецтво». 39-ма роботами представлене Lego-конструювання.

Наталія Кабак, художниця: «Сміливо втілюйте свої мрії та фантазії! Проєкт «Школа моєї мрії» – не лише віртуальна галерея, це можливість поспілкуватися нам в ці карантинні будні, обмінятися думками, поділитися своїми бажаннями та баченням нової школи. Це оцінка того, що ми можемо зробити для покращення місця, де проходить значна частина нашого життя, а деякі задуми можна втілити вже і зараз».
Денис Кондрюк, керівник гуртка «Основи робототехніки»: «Не можу стримати емоції від переглянутих проєктів! Я дуже вражений роботами, тим, які всебічно розвинуті діти живуть і творять в нашій країні, адже представлені і художні твори, і поетичні, і навіть цілі інженерні конструкції із конструкторів. Приємно бачити, що долучилися всі вікові категорії – від першачків, які ще тільки пробують свої сили на публіку, до випускників, які вже мають свої, чітко сформовані світоглядні позиції».
Вікторія Угорська, архітекторка, Чернівці: «Унікальні, абсолютно позитивні та сонячно-яскраві – те, що спадає на думку, коли переглядаєш роботи у віртуальній галереї. Надіслані роботи – це безумовно про вдячність вчителям, які щодня допомагають здобувати нові знання, про радість зустрічей з друзями, про сподівання повернутися у класи й, звісно, про мрії».
Олена Афанасьєва, вебдизайнерка: «За час існування проєкту віртуальна галерея зібрала роботи учасників різного віку з багатьох міст та сіл України. Роботи ці дуже різні, та є риси, що їх об’єднують: учні прагнуть отримати нові знання, навички, змінити зовнішній вигляд своїх шкіл, але вони цінують і те, що вже мають: люблячих професійних учителів та дружний шкільний колектив».
Віктор Круглов, директор видавництва «Ранок», наостанок зазначив: «Роботи у Галереї унікальні та різні. І є спільне, дуже важливе, що нас всіх об’єднує: це творчість, прагнення до знань, пізнання, повага одне до одного і велике бажання зробити світ кращим! Вітаю всіх учасників! Всі ми сьогодні – переможці! І дякую команді проєкту за чудову роботу!».

ОТОЖ – ПЕРЕМОЖЦІ:
Комп’ютерна графіка:

Компютерна графіка. Алієва Назрін, учениця 6 класу ЗОШ №58, м.Харків

Алієва Назрін, 6 кл. ЗОШ №58, Харків – диплом лауреата; Залогін Олексій, 11 кл. ЗОШ № 4, Мелітополь – диплом лауреата; Зайцева Софія, 7 кл. Центральний міський ліцей, Кривий Ріг – диплом лауреата; Афіян Олександр, 11 кл. ЗОШ № 4, Мелітополь – диплом лауреата; Артемова Ксенія, 6 кл. ЗОШ №58, Харків – диплом І ступеня; Доля Вікторія, 7 кл. ЗЗСО, Вашківці Чернівецької області – диплом І ступеня.

Поетична сторінка:
Павлюк Андрій, учень 7 класу ЗОШ №30, Чернівці – диплом лауреата; Куценко Аліна, 7 кл. ЗОШ № 1, Станиця Луганська – диплом І ступеня.

Образотворче мистецтво:

Образотворче мистецтво. Малоок Артем, учень 6 класу, Палац дітей та юнацтва, Гурток «Веселий пензлик», м. Ізмаїл

Малоок Артем, 6 кл., Палац дітейта юнацтва, Ізмаїл – диплом лауреата; Рудомьотова Анна, 9 кл., Палац дітей та юнацтва, Ізмаїл, – диплом І ступеня; Асланян Сусанна, 8 кл., школа №9, Ізмаїл – диплом І ступеня; Хорт Володимир, 9 кл., Навчально-виховне об’єднання №113, Дніпро – диплом І ступеня; Мельничук Дар’я, 5 кл., гімназія №4,Чернівці – диплом І ступеня; Спельник Анна, 4 кл., Березівський ЦДЮТ, Одеська область – диплом І ступеня; Шпакова Даша, 7 кл., Навчально-виховне об’єднання №113, Дніпро – диплом І ступеня; Теркун Данило, 9 кл., Навчально-виховне об’єднання №113, Дніпро – диплом І ступеня; Варіна Софія, 1 кл., НВК №16, Мелітополь – диплом І ступеня; Лисак Владислав, 4 кл., гімназія №2, Чернівці – диплом І ступеня.

Lego-конструювання:

Лего. Зюлковський Олександр, учень 6 класу ЗОШ №1, м. Чернівці

Зюлковський Олександр, 6 кл. ЗОШ №1, Чернівці – диплом лауреата; Романченко Данило, 2 кл., Ніжинська станція юних техніків – диплом лауреата; Лихолетов Платон, 1 кл., ліцей № 8 імені Василя Стуса, Краматорськ – диплом І ступеня; Рєпалов Денис, 1 кл., ліцей № 8 імені Василя Стуса, Краматорськ – диплом І ступеня; Шлєєв Ростислав, 1 кл., Науковий ліцей, Кропивницький – диплом І ступеня.

Усі роботи учасників проєкту можна переглянути на сайті “Версій”.
А весь список учасників і їх нагороди можна переглянути за посиланням – ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПРОЄКТУ «ШКОЛА МОЄЇ МРІЇ»!

Вл. інф.

12 responses on Всеукраїнський проєкт «Школа моєї мрії»: визначено переможців

 1. Чудовий конкурс, який дійсно об’єднав позитивом у тривожний карантинний час величезну кількість дітей. Дивлячись на роботи учасників, отримуєш впевненість: майбутнє школи у надійних руках. Низький уклін Тетяні Спориніній за подвижництво, натхнення, невтомність, креативність.

 2. Щиро дякуємо Видавництву “Ранок” за підтримку телекомунікаційного проєкту «Школа моєї мрії. Віртуальна галерея» Тетяни Спориніної! У непростий час дистанційного навчання ці змагання були, як ковток цілющого повітря, і для нас, педагогів, і для дітей та їхніх батьків. Дякуємо і пишаємося нагородами. Давайте ще!

 3. Це була вкрай своєчасна подія, коли учні, вчителі, батьки опинилися в нових, незвичних умовах не тільки навчання, а й виховання, спілкування, співпраці й творчості. Так, ми вміли і до карантину багато речей робити і творити у віртуальному просторі, але, коли обставини обмежили твою свободу, то і діти, і дорослі трохи розгубилися… Конкурсів навколо вдосталь, але душевності, доброти і тепла, які випромінювали команда організаторів ми знайшли саме тут… Дякуємо Тетяні Спориніній, Маріні Корнієнко за можливість долучитися до проєкту.

 4. Щиро дякуємо організаторам проєкту за чудову можливість продемонструвати таланти наших вихованців! Те, що терміни його припали саме на карантин, не тільки не завадило діткам проявити творчість та креативність, а й, навпаки, допомогло їм ще краще розкрити свій потенціал. Адже саме зараз, коли вони знаходяться віддалено від своєї рідної школи, багатьом з них ця ситуація дала змогу усвідомити її цінність для себе, наскільки тісно пов’язані дитячі роки зі школою. Їх мрії відобразили й те, як скучили вони за своїми навчальними закладами, однокласниками, педагогами. Як хочуть вони, щоб у їх життя повернулися яскраві фарби, веселий гомін шкільних перерв та затишок дружнього спілкування з однолітками! Нехай творче втілення дитячих мрій і фантазій в конкурсних роботах допоможе й дорослим краще зрозуміти прагнення і сподівання дітей, щоб зробити все можливе, аби їх “школа мрії” якомога швидше стала реальністю!

 5. Спасибо организаторам за чудесный конкурс, предоставивший возможность проявить свое творчество талантливым детям.

 6. Чудовий проєкт і класна організація ) Дивовижна нагода висловити думку і розкрити таланти ) Мрійники forever )

 7. Позитив і насолода, радість від робіт учнів. Впевненість, що у такого покоління буде щасливе майбутнє. Дякуємо Тетяні Спориніній, Марині Корнієнко, Ранку, Версіям, клубу Біт, у якому вже є і не учні, але вони завжди з клубом, вдячність всім, хто працював у проекті. Ви, дійсно, талановиті і успішні!

 8. Велика подяка творчим та креативним організаторам всеукраїнського телекомунікаційного проєкту та членам журі за можливість проявити дітям свої творчі здібності у різних номінаціях, та за унікальну можливість поділитися своїми мріями. Адже мрії здійснюються!!!

 9. Прекрасно! Замечательный конкурс. Очень продуманный, хотя для организаторов и трудоемкий. С нетерпением ждём конкурса в следующем году!

 10. Щиро дякую за чудовий проект, який дав змогу учням, використовуючи різні техніки, зобразити власне бачення школи своєї мрії. Приємно констатувати, що серед наших вихованців є такі таланти! До зустрічі в нових поктах!

 11. Дякую за можливість розказати та показати свою мрію про школу,в якій би я хотів навчатися.

 12. Чудові ідеї від маленьких “реформаторів освіти” ми змогли побачити завдяки організаторам проєкту. Ось про що мріють наші діти! Майбутнє країни в руках талановитих і креативних дітей. Дякуємо за співпрацю. Чекаємо нових проєктів)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *