«Воїни тіні»: Український фільм з голлівудськими акторами зніматиметься у Чернівцях за гроші китайського уряду

мигалчан
Фото зі сторінки Віктора Мігалчана в мережі фейсбук

Новий документальний біографічний фільм продюсера Віктора Мігалчана планують зняти у Чернівцях. Передбачається, що робота молодого продюсера стане своєрідною візитівкою Чернівців, гарною рекламою міста і представить його як колиску стародавньої архітектури. Зйомки розпочнуться в червні, після чого їх продовжать ще в кількох містах України, а також в американському Сан-Франциско.
Над фільмом працюватиме команда, відома роботою над картиною «Тіні незабутих предків». Акторський склад – українські та іноземні актори, навіть голлівудські. Головні ролі виконають Річард Гувер, Келвін Джоунс, Богдан Юсипчук, Юлія Луців, Джанет Шей і сам продюсер Віктор Мігалчан.
Чернівчанин Віктор Мігалчан, окрім кінематографу, займається спортом (є призером багатьох змагань з у-шу), дипломатією (фахівець у галузі міжнародної економіки) та громадською діяльністю. Протягом багатьох років популяризував китайську мову, каліграфію та спортивне китайське мистецтво у-шу. Саме тому ідея зйомок цього фільму виникла в китайського уряду. Він і виділяє бюджет, а зйомки здійснює українська знімальна група.
– Ідея фільму, – каже Мигалчан, – продемонструвати старовинну композицію Буковини – краю багатомовного і багатокультурного; показати, як китайське мистецтво у-шу впливає на долі людей, а головне – зруйнувати стереотипи, які створили наші противники для перемоги у сьогоднішній інформаційній війні.
Для залучення акторів на зйомки у групових сценах проводитимуться кастинги. Участь у них може взяти кожен охочий без обмежень за віком. Кастинги тривають від 12 до 30 травня. Для участі достатньо надіслати своє фото та основні дані на електронну адресу продюсера в соціальній мережі Фейсбук https://www.facebook.com/VictorMigalchanOfficial, або на електронну пошту vmigalchan@gmail.com.
Загадкову назву нової картини «Воїни тіні» Мігалчан пояснює так: «За ходою або за формами тіла можна легко зрозуміти, яким саме видом спорту займається та чи інша людина. А от людей, які займаються мистецтвом у-шу, дуже важко розпізнати за зовнішніми рисами. Саме тому ми залишаємося ніби в тіні…Тіні, про які ніхто не знає…».
Іванна БОРОДАЧ, «Версії»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *