Лічильники обліку тепла можна встановити  до початку опалювального сезону

Мешканці чернівецьких багатоквартирних будинків, у яких ще немає загальнобудинкових теплолічильників, до початку опалювального сезону можуть установити їх на умовах співфінансування. Виконком Чернівецької міськради затвердив розподіл дольової участі при встановленні приладів обліку теплової енергії: 20% від загальної вартості робіт вноситимуть мешканці, а  80% піде з міського бюджету.

У  Чернівцях є 596 багатоквартирних будинків з централізованим опаленням, де мають установити 820 теплолічильників.  На сьогодні, як повідомила прес-служба міськради, зроблено майже 72% від загальної потреби.

Департамент ЖКГ міськради нагадує мешканцям багатоповерхівок, що встановлення лічильників триватиме тільки до початку опалювального періоду. Ті будинки, де прилади обліку не будуть встановлені, обладнають лічильниками за рахунок підприємства –надавача послуг, і їхню вартість у повному обсязі –  а це майже 60 тис. грн за кожний – включать у тариф за опалення такого будинку. 

Для встановлення теплолічильника за дольовою участю співвласників (20%) необхідно звернутися до Департаменту ЖКГ міськради (вул. Героїв Майдану, 176, ІІІ поверх,  каб. 59, 63, тел. 52-41-44).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *