До уваги буковинських вступників: до військового коледжу – без сертифікату ЗНО

Продовжується додатковий набір юнаків та дівчат на навчання до Військового коледжу сержантського складу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що у Львові. На навчання приймаються молоді люди, віком від 17 до 30 років, з повною загальною середньою освітою, за результатами проходження психологічного обстеження, оцінки рівня фізичної підготовленості та медичного огляду.

     Навчання курсантів здійснюється в статусі військовослужбовця та становить всього два роки. Курсанти перебувають на повному державному забезпеченні: отримують речове майно, проживають в комфортних гуртожитках, якісно харчуються, отримують щомісяця виплати, а також користуються медичними послугами. 

    Випускнику надається диплом молодшого бакалавра та присвоюється військове звання «молодший сержант».  Він буде грантовано працевлаштованим уклавши  контракт, а при бажанні зможе вступити на другий курс вищого військового навчального закладу за спорідненою спеціальністю.            

   Грошове забезпечення військовослужбовців сержантського складу на посадах молодших командирів сьогодні становить майже стільки ж як в офіцерів – від 15000 грн.                     

   Документи на вступ до військового коледжу кандидатам допоможуть оформити в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (раніше військові комісаріати).

     Звертаємо увагу, що від абітурієнтів не вимагатимуть сертифікати із ЗНО – їх можна подати за власним бажанням.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.