“Свою каденцію не добуде”, – мольфарка про Зеленського

Карпатська мольфарка передбачила на каналі “1+1”, що Зеленський достроково піде з посади президента
Карпатська мольфарка Марія Цвілинів передбачила майбутнє президента України Володимира Зеленського. Ворожіння на воску показали 5 грудня в передачі “Світ навиворіт”, яка виходить на телеканалі “1+1”.
Жінка розповіла, що за президентом “хтось дуже слідкує”. Ведучий програми Дмитро Комаров уточнив, чи президент у небезпеці, мольфарка відповіла ствердно.
“Свою каденцію він не добуде. Він сам піде. Він не зла людина, але не може виконувати свої обіцянки. Що обіцяв, нічого не виконує. Жаль його. На нього зло є від інших. Якби він вилив віск, то все стало б зрозуміло”, – зазначила Цвілинів.
Вона додала, що хоче побачити Зеленського та дати йому пораду. Вона пообіцяла розповісти президентові все про роботу, про життя та майбутнє.
Мольфарка передбачила, що на перевиборах команда президента програє, а до влади прийдуть старі.
“Коли буде жінка президентом, згадайте моє слово, Україна дуже процвітатиме. Це буде недовго, може, чотири-п’ять років. А потім знову буде трошки зле”, – уточнила вона.
Комаров запитав: “Ви натякаєте на [лідерку “Батьківщини” Юлію] Тимошенко?” Цвілинів на це відповіла, що не знає, хто жінка, за якої Україна процвітатиме.
Фото: Дмитро Комаров / Facebook
https://gordonua.com/ukr/news/politics/svoju-kadentsiju-ne-zdobude-karpatska-molfarka-peredbachila-dostrokovij-vihid-zelenskogo-z-posadi-prezidenta-1584830.html

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.