На Багамах відкрився готель для товстунів

На Багамських островах виявили готель спеціально для туристів plus-size. Він відкрився ще два роки тому, проте преса дізналася про його існування тільки зараз, повідомляє ABC News.
Власник готелю Джеймс Кінг задумав проект ще 15 років тому, коли тільки починав працювати в туристичному бізнесі. У свій перший день роботи в готелі він побачив, як під туристкою з надмірною вагою зламався шезлонг.
За словами Кінга, весь пляж сміявся над мандрівницею і довів її до сліз. До того ж, готель зобов’язав її заплатити 150 доларів за зламаний лежак. Кінгу стало шкода жінку, і він вирішив коли-небудь відкрити готель, де буде комфортно всім, незалежно від їх ваги.
Готель The Resort приймає максимум 24 туристів за раз.За шість ночей туристу доведеться віддати 16,4 тисячі доларів (170,5 тисячі гривень), харчування включено у вартість туру.
Ліжка і лежаки в готелі можуть витримати постояльців вагою до 680 кілограмів.Джеймс Кінг виготовляв їх на замовлення і намагався зробити так, щоб вони нічим зовні не відрізнялися від звичайних меблів.

Однак,головне,зазначає власник – почуття емоційної підтримки,яке виникає у гостей. Тільки у нас деякі чоловіки вирішують вперше вийти до басейну без футболки, а жінки надягають роздільний купальник,зауважив він.

За словами власника, готель користується успіхом. У перший рік роботи постійно було зайнято близько 65 відсотків номерів,в другий – цілих 90. Постояльців без надмірної ваги теж пускають в готель.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.