Версії оздоровчі

▶▶Молодість приходить із…віком ▶▶ВІЛ/СНІД – смерть чи хронічна інфекційна хвороба? ▶▶Смертельна спокуса самопального спиртного ▶▶Простата не лікується через аптеку  ▶▶Поради ▶▶

Молодість приходить із…віком

Політик Олександра Кужіль час від часу приїздить до Чернівців. І треба визнати, що раз від разу вона виглядає все краще. Нібито вік працює на неї, а не проти неї. У чому секрет? Його знає Валентина ВАСИЛЬЄВА.

Із віком шкірі дедалі важче пристосовуватись до зміни сезонів, а це тягне за собою нові зморшки, втрату пружності, еластичності. Але з’являються новітні революційні косметичні методи, які буквально рятують шкіру обличчя жінки. Дата цієї революції – 2004 рік.
Інтенсивна відновлювальна сироватка TIME DEFIANCE підсилює здатність шкіри оновлюватись і запускає біологічний годинник жінки в… зворотньому напрямку. Цей курс відновлення шкіри рекомендується проходити 14 днів на рік у період міжсезоння. Швидкий результат і тривалий ефект сироватки TIME DEFIANCE відбувається завдяки ексклюзивному нічному комплексу глибокої дії, вітаміну С та екстрактам кореню лакриці (солодки) та листя альпінії.
Поверхневі зморшки стануть менш помітними, адже ви забезпечите шкірі належний рівень зволоженості. Обличчя стане свіжим, гладкішим на дотик і виглядатиме молодшим.
Інтенсивну відновлювальну сироватку TIME DEFIANCE краще за все поєднувати з лінією лікувальних та зволожувальних засобів TIME DEFIANCE. Лише за 12 тижнів зморшки розгладяться на 50% завдяки ексклюзивній запатентованій антиоксидантній формулі – захисному комплексу ARTISTRY Defense Complex 3.0, який нейтралізує вільні радикали та допомагає позбутися видимих ознак прив’ядання шкіри.
Уже через 14 днів відчувається підвищення рівня зволоженості шкіри, однорідність її кольору, структури, а отже й розгладжуються зморшки.
Новий засіб проти старіння вже випробували на собі відомі жінки України, серед яких Олександра Кужіль, Світлана Леонтьєва, Оксана Мячина. .
Світлана Леонтьєва, ведуча 1 Національного каналу:»Я завжди була прихильником однієї косметичної лінії, і тому здивувалась, як подіяла інтенсивна відновлювальна сироватка ARTISTRY. Вона мене просто завоювала…»
Оксана Мячина, шеф-редактор і ведуча програми «Київськй час» на «5 Каналі»: «Жінка прекрасна у будь-якому віці: юна і зворушива у 20, молода та впевнена в собі у 30, стильна і гарна у 40 років. Вона стає вибагливішою до речей, які її оточують. Тому оточує себе усім найкращим, у тому числі – косметикою».
Косметика Artistry входить до четвірки найкращих косметик світу разом із ESTEE LAUDER, Clinique, Lancom. За регулярного її використання на обличчі зникає післяпологова пігментація, дрібні зморшки навколо очей розгладжуються, а глибокі стають менш помітними. Чорні цятки за допомогою скрабу за 1-2 рази усуваються. Не має значення вік жінки. Ця косметика гіпоалергенна, тому нею може користуватися навіть 14-річна дівчинка.
Продукція ARTISTRY – це результати роботи понад 500 науковців та дослідників у 89 лабораторіях усього світу. На даний момент популярним у світі є ARTISTRY Creme Luxury – перший косметичний засіб на планеті, в якому міститься кардіоліпін – рідкісний, унікальний і надзвичайно дорогий складник (1кг його дорожчий у 30 разів за золото, тобто коштує $750 000). Ніщо в світі не проникає в клітину глибше за нього. У ньому міститься й екстракт Nutrilite tm, розроблений ексклюзивно для косметичного користування, який допомагає захистити шкіру від процесів окислення.
Валентина ВАСИЛЬЄВА, фармацевт, спеціально для «Версій»
Детальніше про косметику нового напрямку ARTISTRY можна дізнатися за телефонами 80506275451 та 80984421107.

ВІЛ/СНІД – смерть чи хронічна інфекційна хвороба?

Страх і стереотипи, сформовані ще у 80-х роках минулого сторіччя стосовно інфекції ВІЛ/СНІДу, впливають на свідомість людей і нині. Сумна статистика говорить сама за себе: на Буковині живе 390 ВІЛ-інфікованих, серед яких – 10 дітей, та 90 хворих на СНІД. Та це тільки офіційні дані… Реальні цифри, на жаль, більші. Про це йшлося на засіданні прес-клубу.
Існує хибна думка, що ВІЛ передається тільки через наркозалежних, повій та гомосексуалістів. Тоді як інфікуватися може кожен, якщо не буде убезпечувати себе. Для цього необхідно знати кілька нескладних правил: користуватися презервативами, не носити їх у задній кишені джинсів або в сумочці поруч з гострими предметами, використовувати одноразовий шприц тільки один раз.
І не варто забувати, що ВІЛ не передається ні побутовим, ні повітряно-крапельним шляхом.
Та коли вже сталося лихо, не слід зараховувати себе до смертників. Сучасна медицина зробила великий крок у перед! Антиретровірусне лікування суттєво продовжує тривалість життя ВІЛ-інфікованих, дозволяє повноцінно жити, народжувати та виховувати здорових дітей. Зміст терапії полягає в тому, що таке лікування зменшує кількість вірусу в крові до мінімуму. Завдяки цьому народження хворих дітей в країні зменшилося від 40% до 8%. Кожна хвора починаючи від 24 тижня вагітності отримує ліки. Їх дають і новонародженій дитині, при чому грудне вигодовування категорично забороняється.
Нині в Україні антиретровірусне лікування безкоштовно отримують 10 тис хворих, 40 з них мешкають на Буковині. Кожний пацієнт отримує в середньому 3 антивірусні препарати. Ці ліки потрібно вживати щодня без перерв. Один рік лікування обходиться в 1 тис грн. Якщо ж хворий почав лікуватися пізно – сума сягає до16 тис грн.
Пам’ятайте! Краще відмовитися від 5-тихвилинного задоволення, ніж потім страждати все життя.

Смертельна спокуса самопального спиртного

За 9 місяці поточного року 79 буковинців загинули від уживання підробних алкогольних напоїв – за даними обласного бюро судмедекспертизи. Занепокоєні МНСівці та медики СЕС: цифра тримається другий рік поспіль без зниження.
Лише фахівці СЕС цього року провели 187 перевірок суб’єктів підприємницької діяльності на предмет якості алкогольних напоїв, що реалізуються населенню через оптову та роздрібну торгівлю. Штрафні санкції застосовані до 380 посадових та юридичних осіб на загальну суму понад 17 тис.грн. Вилучено з продажу 759 л непридатної для вжитку алкогольної продукції. Тимчасово прининено роботу 103 об’єктів.
Найпоширеніші порушення – відсутність умов для продажу алкогольних напоїв на розлив і документів проходження санітарно-епідеміологічної експертизи на спиртні напої.
Кілька порад споживачам:
купуючи алкогольні напої, поцікавтеся їхнім походженням і терміном давності,
не соромтеся вимагати в продавця відповідні документи і сертифікати,
не купуйте алкоголю з рук і в сумнівних закладах.
Наталя ПРОКОПЧУК, завідувач відділенням гігієни харчування ОблСЕС

Простата не лікується через аптеку

Головний уролог Мінздоров’я України гостро негативно висловився проти реклами фармацевтичних засобів, які нібито є панацеєю при лікуванні простати.
Це сталося під час його виступу на Всеукраїнській конференції урологів в Чернівцях. Пан Пасєчніков відзначив також, що Буковина є чи не єдиною областю, де не було смертельних випадків після операції на простату. 
Вл. інф.

* До 20 років здоров’я чоловіка перебуває в руках матері, від 20 до 40 – в руках дружини. А вже від 50 – в руках уролога.
* Хірург під час операції: – Ампутувати праву руку… Я ж казав – руку!.. Та я ж казав – праву!

Поради

* Щодня вигулюйте пса, навіть якщо у Вас його немає.

* Якщо Ваша улюблениця – коллі (або пес будь-якої довгошерстої породи), варто навчитися сукати нитки з її шерсті і, зрозуміло, – плести шкарпетки, светри, жилети: корисно й лікувально.

* Людям з вегетативно-судинною дистонією, перепадами тиску і настрою добре тримати на руках песика дрібної породи, пестити його – допомагає стабілізувати настрій і самопочуття.

* Коли не хочете подарувати своїй дитині братика чи сестричку, пообіцяйте їй неодмінно купити песика.

* Смак до шиття пробудить у Вас перший зроблений власноруч утеплений камзол для Вашого чотириногого друга.

* Собака – єдина жива істота, яка вислухає Вас до кінця, не перебиваючи. Користуйтеся цим!

* Ваш пес не буде обговорювати Вас із Вашою найкращою подругою.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *