Визначено постачальників продуктів харчування у дитсадки міста Чернівці

ЧЕРНІВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
26 cічня 2009 року
Прес-центр інформує:

Тендерний комітет Чернівецької міської ради 20 січня визначив переможців торгів на постачання продуктів харчування для дитячих садків міста у 2009 році. У його засіданні взяли участь представники санепідемстанції, які перевірятимуть всю продукцію, що постачатиметься до дошкільних закладів міста.

На участь у тендері пропозиції надійшли лише від семи учасників. Тому з 22 найменувань продуктів харчування, переможців визначено тільки за основними позиціями. Так, право на постачання продуктів отримали :
хліба та хлібобулочних виробів – ПП Чоботар В.І. (м. Чернівці, вул. Мусоргського, 2);
свіжої яловичини та свинини, вареної ковбаси та сосисок – ТОВ “ПІКо-ІНВЕСТ” (Чернівецька обл., смт. Глибока);
м’яса свійської птиці, рибної продукції, яєць – ТОВ “Наладка-Комерц ЛТД” (м. Чернівці, вул. Заводська, 19а);
овочевої консервації, фруктових соків – ТОВ “Галс ЛТД” (м. Чернівці, вул. Севастопольська, 18а).

Триває процедура укладання договорів постачання із переможцями тендеру. Всі переможці є безпосередніми виробниками продукції або їх офіційними представниками в Чернівецькій області.

Не вдалося закупити такі необхідні продукти харчування, як молоко, згущене молоко, цукор, печінка яловича, оскільки на участь в торгах за цими лотами не надійшло жодної пропозиції.

На закупівлю цих та інших продуктів харчування управління освіти Чернівецької міської ради вже оголосило повторний тендер, який відбудеться 2 березня 2009 року. До участі у ньому запрошуються такі потужні дистриб’ютори і виробники, як «Метро», «Сільпо», «Караван» та «Колос».

Начальник міського управління освіти Валентина Малишевська також повідомила, що на звернення Чернівецької міської ради щодо вилучення із раціону харчування в дитсадках сосисок та ковбаси за рахунок збільшення питомої ваги натурального м’яса, Міністерство охорони здоров’я заборонило це робити і порадило дотримуватися інструкції, якою передбачено збалансоване харчування у дошкільних закладах. Тому в меню дитсадків в цьому році все ж таки буде не лише натуральне м’ясо, а й варена ковбаса та сосиски.

Цього року з Чернівецького міського бюджету на харчування у дитсадках виділено 6,2 мільйона гривень, що на 1,5 мільйона більше, ніж торік.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *