Вітаємо колег з перемогою!

Чернівецька обласна державна телерадіокомпанія отримала дипломи одразу у чотирьох номінаціях одного з найпрестижніших Міжнародних фестивалів теле- радіопрограм «Калинові острови».

ОДТРК

Генеральний директор Чернівецької ОДТРК, заслужений журналіст України Любов Годнюк, яка представляла телерадіокомпанію у Дніпропетровську на «Калинових островах», отримала престижні  нагороди з рук Віце-прем`єр-міністра України Олександра Вілкула. По-особливому представила команда телеканалу «Буковина» красу та неповторність столиці нашого краю. Програма «Чернівці на полотні життя» була  визнана переможцем у номінації «Краще представлення обласного центру».

У номінації «Краща дитяча  програма » відзначена також Чернівецька ОДТРК, а саме – один з випусків циклу «Міні-мікс». Його автор Ольга Борщевська зізнається: вона працює заради того, аби нинішня молодь обирала у житті істинні цінності.

Кращим соціальним проектом серед радіопрограм визнано творчу роботу редактора Чернівецької ОДТРК Наталії Пазюк. Вона вже не один рік висвітлює медичні проблеми, і тому радіє такому високому визнанню.

Радіожурналіст Тарас Піц обрав за основу своєї програми тему закордонного заробітчанства. Та перемога дісталася йому не лише завдяки гостроті проблематики, а й незвичному втіленню самої ідеї.

Загалом на телерадіофестивалі  «Калинові острови» було представлено понад 100 телевізійних та радіопрограм.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.