ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ

МОЛОДІ ПАТРІОТИ УКРАЇНИ (МПУ)
Всеукраїнська молодіжна громадська організація

Ukrainian youth nongovernmental organization “Young patriots of Ukraine”
03150, м. Київ – 150, а/с 436, вул. Васильківська 53, тел. 8 050 510 72 89, e-mail: youngpatriot.ua@gmail.com
Вих. №1/09 від 25.02.2009

Президенту України  Ющенку В.А.
Прем’єр-міністру України  Тимошенко Ю.В.

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ

Ми, молоді патріоти України, вкрай обурені політикою Міністерства палива та енергетики України. Як стало відомо, держпідприємство “Укрінтеренерго”, що займається експортом української електроенергії, створило з приватною компанією Korlea Invest Holding AG спільне підприємство Ukrenergy Holding, зареєстроване в Швейцарії, яке відтепер контролюватиме увесь експорт виробленої в Україні електроенергії в Європу.

Ми переконані, що така політика Мінпаливенерго є антидержавною і суперечить національним інтересам. У Законі України „Про основи національної безпеки України” ослаблення системи державного регулювання і контролю у сфері економіки та критична залежність національної економіки від кон’юнктури зовнішніх ринків визнані реальними загрозами національній безпеці. У даному випадку ці загрози мають місце.

Просимо Вас втрутитись в дану ситуацію, оскільки експорт електроенергії є стратегічно важливим для України, а тому повинен здійснюватись державою самостійно, без посередників. Адже наявність посередників, та ще й монопольних, може зашкодити інтересам України та створюватиме передумови для корупційних схем.

Виходячи з цього, ми вимагаємо:

– скасувати угоди з приводу утворення Ukrenergy Holding та запровадити практику прямих поставок електроенергії силами “Укрінтеренерго”;

– відправити у відставку міністра палива та енергетики України Ю.Продана у зв’язку із здійсненням ним політики, що суперечить національним інтересам, та неспроможністю виконувати покладені на нього обов’язки в частині забезпечення експорту електроенергії за кордон.

З повагою,  Співголови  В.Дорош,  Ю.Струк

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *