Усім бюджетникам Чернівців, які фінансуються за кошти міста, станом на 25 грудня виплачено зарплату за грудень. До Нового року завершено також виплату зарплати працівникам міської та районних рад. Про це повідомив заступник міського голови – начальник фінуправління Євген Прокопець.
Вам також може сподобатися
За 450 доларів США зловмисники обіцяли громадянам України роботу в США, зокрема (домогосподарками, вихователями дітей тощо). Таким чином шахраї ошукали 1857 громадян, «заробивши» понад 4 мільйони гривень.
30 акція милосердя Чернівецького обласного благодійного Фонду допомоги дітям, хворим на рак та лейкемію «Подаруй дитині життя» відбудеться 24 вересня 2009 року о 16.00 на Центральній площі міста Чернівців, біля пам’ятника Т.Шевченка
Уже понад 4 роки триває боротьба екологів за збереження пололини Боржава. Окрасу українських Карпат не лише планують забудувати вітряками: нещодавно стало відомо […]
Або крісло, або шест… Фінського міністра закордонних справ Ілка Канерва звільнили через СМС, надіслані стриптизерці зі службового телефону. Неодружений міністр познайомився з […]