Укрпошта переходить на наземний автотранспорт для доставки відправлень до Білорусі

Укрпошта продовжує доставляти відправлення в напрямку Білорусі з України. Та доставка посилок відбуватиметься виключно наземним автотранспортом.
Компанія не використовуватиме авіатранспорт для доставки відправлень до Білорусі у зв’язку із ухваленим 25 травня рішенням уряду про те, що Україна припиняє авіасполучення з Білоруссю з 00:00 26 травня. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та міністерство інфраструктури.
Укрпошта також надасть можливість «Белпошті» відправляти посилки до українських клієнтів. Щомісяця з України до Білорусі відправлялося до 10 тисяч посилок, дрібних пакетів, листів і майже така ж кількість відправлень надходила до України.
Крім того, Укрпошта  забезпечить транзит відправлень інших пошт світу до Білорусі наземним транспортом. І також продовжить виконання спільного проекту з Windrose Airlines для міжнародного мобільного маркетплейсу Joom в рамках якого виконуються регулярні вантажні чартерні рейси з Гонконгу до Києва із подальшим транспортування частини відправлень для Молдови та Білорусі.  
Через зміну способу доставки можливі зміни у строках доставки відправлень до Білорусі.  
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
Нагадаємо, що вичерпну інформацію про  терміни доставки  можна отримати на сайті Укрпошти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *