Турнір із шахів в Чернівцях на честь Степана Бандери

Організатором змагань стала Чернівецька обласна організація ВО «Свобода» (голова – Віталій Мельничук). Переміг у спортивному форумі кандидат у майстри спорту Микола Євстаф’євич, який набрав 8 очок із 9 можливих.

На другій сходинці опинився перспективний шахіст, кандидат у майстри спорту Віталій Бернадський – 7,5 очка. Трійку кращих замкнув майстер спорту Михайло Ярмистий (7 очок), який провів велику роботу в організації змагань. Єдиної поразки Михайлові на турнірі завдав Віталій Бернадський.

Цікаво, що четверте та п’яте місця посіли відповідно Володимир Виноградник та Олександр Єгоров (по 6 очок), які після перерви знову взяли участь у шаховому турнірі.

Кращий результат серед ветеранів показав Вадим Ковтунович. Цей досвідчений шахіст здобув 5 очок.

Найкращим серед юнаків став Артур Гаїна – 4 очка. У турнірі взяв участь голова Чернівецької обласної організації ВО «Свобода» Віталій Мельничук, який спромігся здобути три перемоги.

Шахісти, які відзначилися на турнірі, отримали дипломи та грошові премії. Під час закриття змагань було зазначено, що турнір на честь Степана Бандери стане традиційним.

Олексій МАМЧУК, Пресс-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *