Секрети пізнього старіння


Усі люди хочуть якнайдовше залишатися молодими й красивими. Ми вже знаємо, що активний спосіб життя, правильне харчування та позитивне мислення є дуже важливими для активного довголіття – це постулати, актуальні для будь-якої національності. Однак у деяких народів залишатися молодим протягом дуже тривалого часу виходить трошки краще за інших.

 

Отже: секрети молодості та довголіття із різних країн світу.

Скандинавія. Секрет молодості жителів скандинавських країн – насамперед, клімат. Як не дивно, саме вітер і холод  зупиняють процес старіння і перешкоджає розмноженню інфекцій та бактерій, загартовують організм і стимулюють імунітет. А  свіже морське повітря теж позитивно впливає на здоров’я та зовнішність жителів цих країн, насичуючи шкіру і легені необхідною вологою, що сповільнює виникнення зморшок і хвороб. Другий секретний інгредієнт активного довголіття у північноєвропейських країнах – це їжа. До щоденного раціону населення входить червона риба, дуже корисна для шкіри, волосся та нігтів. До того ж, риб’ячий жир захищає серце, судини, суглоби і сповільнює розвиток хвороби Альцгеймера.

Японія. Тут також особливе значення має раціон. Люди з ожирінням у Японії складають лише 3% населення. А це суттєво зменшує ризик серцево-судинних захворювань. Типовою їжею для японця є рис, риба, соя, овочі та зелений чай. Крім того, японці надзвичайно вимогливі до екологічності продуктів, які вони вживають. Ще один важливий аспект довголіття по-японськи – корпоративна культура. Японці рідко змінюють місце роботи і найбільше цінують стабільність. Рідко можна побачити японця, який стрімголов кудись біжить, розмовляючи телефоном та жуючи бургер. Жителі цієї країни дуже уважно ставляться до свого тіла, свого внутрішнього світу та своїх потреб. Головний секрет їхньої молодості – це внутрішній спокій і розміреність життя.

Бразилія. Позаяк клімат Бразилії не надто сприяє збереженню молодости, жителі цієї вологої та спекотної країни дуже багато сил та часу витрачають на догляд за своїм тілом. Маракуйя, кокосове молоко, бразильські горіхи не тільки активно вживають у їжу, а й готують із них маски і скраби для обличчя й тіла. Не можна не згадати про морське повітря та чистий золотавий пісок, який теж використовують у бразильських спа-процедурах: на пляжах не дивно побачити як бразильянки інтенсивно натирають піском свої сідниці – чим не масаж? Ще один секрет жителів цієї країни – палка натура: регулярний секс незважаючи на роки – невід’ємна складова молодості, стрункості і довголіття, адже регулярний оргазм знижує ризик передчасної смерті на 50%.

Тибет. Тамтешні монахи вважають, що секрет довголіття полягає у правильному харчуванні: слід споживати якнайбільше трав та якнайменше м’яса. До того ж тибетці приділяють багато уваги своєму внутрішньому світу. Вони вірять, що погані думки, заздрощі, жадібність – все це, ніби отрута, руйнує людський організм зсередини. Любов, щирість та доброта, навпаки, подовжують життя на багато років.

Франція. Усім відомо, що французи – справжні гурмани. Однак секрет їхньої стрункості та молодості – у помірності. Порції в місцевих ресторанах значно менші, ніж в інших країнах. Це стосується й алкоголю: французи полюбляють випити за вечерею трохи червоного вина, яке не лише не шкодить організму, а і корисне для серцево-судинної системи. Оскільки їжа для французів – це неабиякий культ, вони ніколи не їдять на ходу: у Франції в моді концепція Slow food – «повільна їжа».

Україна. На жаль, секрету довголіття «по-українськи» не існує, однак кожному з нас варто поставитися до свого життя відповідально й переламати ситуацію. Чому б не скористатися досвідом Фінляндії, яка на початку 1970-х посідала перше місце у світі за кількістю смертей від серцево-судинних захворювань, але перехід на здорову їжу та мода на фізичні вправи на свіжому повітрі зробили свою справу: наразі понад 70% фінів чудово виглядають у доволі серйозному віці.

Максимально використовуйте те, що дала вам природа, любіть себе та оточення і не забувайте подорожувати та збирати секрети вічної молодості з усього світу!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.