Рік Бика: комусь світить стати начальником, а хтось зустріне кохання

На відміну від хитрого Щура, Бик – працьовитий і надійний, відтак 2021- го можна чекати позитивних змін. Не забувайте покладатися на себе, прислуховуватися до оточення й аналізувати знаки долі. Лише в балансі ви проживете рік із користю для себе. Особливо Бик вплине на кар’єрну сферу – але тільки для тих, хто старанно працюватиме.

Овен

У новому році Овни будуть створювати нові проекти. Навколо вас сформується непогана, надійна команда, ви опинитеся в комфортній спільноті близьких по духу людей. Для вас важливо не розгубити такі якості як упертість і невгамовність, уміння надихнути оточення на звершення. Власникам бізнесу варто бути обережними і ретельно обмірковувати всі важливі питання. Також з 2021 року любовна життя Овнів розквітне з новою силою. На початку року є ймовірність зустрічі з колишнім партнером, який захоче відновити відносини.

Телець

Від початку року Бика Тельці, як найближчі родичі Господаря року, рішуче домагатимуться результатів і в нових проектах, і в тих, які були запущені раніше. Працездатність і працьовитість Тельців не залишаться непоміченими. Багатьох з них в новому році очікує підвищення. Проблеми, з якими зіткнуться Тельці, вдасться вирішити завдяки їхній розсудливості й холоднокровності. Любовне життя Тельців, які вже давно перебувають у відносинах, тяжітиме до спокою і стабільності, головне – не проявляти надмірну впертість.

Близнюки

У рік Бика життя Близнюків почне стрімко розвиватися. Можна будувати плани, братися за будь-який проект, виходити на якісно новий рівень. Секрет вашого успіху, перш за все, залежатиме від уміння знаходити спільну мову з різними людьми. Від 4 березня по 23 квітня у вашому знаку буде перебувати Марс: це час для активної діяльності. Спрямуйте свою енергію в потрібне русло. У відносин Близнюків можуть чекати справжні хитросплетіння – майбутній рік або виведе ваші почуття на новий рівень, або поставить на них хрест.

Рак

Більшість Раків дивиться у 2021 рік з оптимізмом і вірять, що рік наступний буде кращим за попередній. У році Білого металевого Бика Ракам доведеться діяти сміливо і швидко. Доволі часто це буде навіть не у власних інтересах, а заради благополуччя їхнього оточення: родини, друзів, колег. На Раків чатує багато труднощів, інколи непередбачуваного характеру, але ви зможете їх усі подолати. В особистих відносинах в інтересах Раків – стежити за своїми кроками і обдумувати кожне слово, яке ви скажете своєму партнеру.

Лев

У 2021-му Леви перебуватимуть у звичній для себе позиції лідера: формуватимуть навколо себе однодумців. Важливо вчасно робити вибір і не ухилятися від пропозицій долі. Ключовим для Львів має стати поняття активності та незалежності. У рік Бика Леви намагамуться самі будувати свою долю, не звертаючи увагу на оточення. Хоча це не завжди піде на користь, тож намагайтеся долати егоїзм. Наступний 2021 рік металевого Бика Леви можуть сміливо назвати роком любові і благоденства у сфері відносин з близькими людьми.

Діва

Рік, що минає, багатьом Дівам завдав чимало серйозних проблем. Але на новий 2021 рік Бика зірки налаштовані оптимістично: складний період у житті Дев закінчиться. Розберіться з негативними наслідками 2020 року й відразу беріться до закладки фундаменту нового етапу у вашому житті. Найнеймовірніші події в любовній сфері відбуватимуться з самотніми представниками вашого знака зодіаку. Можлива навіть любов з першого погляду. Постарайтеся не бути занадто сором’язливими, щоб не пропустити шанс на особисте щастя.

Терези

У 2021 році Білого Металевого Бика Терези повинні будуть навчитися відпускати прикрощі та дрібні невдачі й більше звертати уваги на свої перемоги. У новому році людей вашого знаку відвідає натхнення. Цілий рік буде позначений потужним припливом творчої енергії. Виникне можливість зайнятися справою, до якої давно вже лежить душа, але на яку ніколи не вистачало часу. Підтримка коханої людини в цьому році буде дуже важливою. Для вас важливим буде не проґавити наданий долею шанс і показати все, на що ви здатні.

Скорпіон

Рік Бика для Скорпіона стане вельми неординарним: вам світить реалізація масштабних планів, до яких доведеться йти через дрібні прикрощі. Це може вибивати вас з рівноваги, однак не піддавайтеся власному роздратуванню, прийміть усе як досвід і заспокоюйте себе тим, що це ніяк не вплине на кінцевий результат. Від початку 2021 року Скорпіонам настійно рекомендується тримати під контролем свою зайву запальність та емоційність. Вони можуть створити проблеми не тільки з вашим партнером, але й з усім вашим оточенням.

Скорпіон

Рік Бика для Скорпіона стане вельми неординарним: вам світить реалізація масштабних планів, до яких доведеться йти через дрібні прикрощі. Це може вибивати вас з рівноваги, однак не піддавайтеся власному роздратуванню, прийміть усе як досвід і заспокоюйте себе тим, що це ніяк не вплине на кінцевий результат. Від початку 2021 року Скорпіонам настійно рекомендується тримати під контролем свою зайву запальність та емоційність. Вони можуть створити проблеми не тільки з вашим партнером, але й з усім вашим оточенням.

Козеріг

У 2021 році Козероги заживуть активним і насиченим життям. На вас очікує багато звершень, як у професійному плані, так і в домашніх справах. Ви будете цілком здатні витримати високий темп, який задасть рік Бика, якщо знайдете час і можливості для періодичного відпочинку. Вам знадобиться час на те, щоби побути наодинці з собою, щоби перевести дух і наповнитися енергією. Головне завдання для вас – постійно зберігайте оптимізм і проявляйте вдячність тим, хто перебуває поруч і підтримує вас.

Водолій

У 2021 році Водоліям будуть відкриті всі шляхи, навіть ті, де раніше нічого не виходило. Все, що Водолії зможуть отримати в рік Бика, повністю залежатиме тільки від них самих і їхньої здатності правильно розподіляти зусилля. Водолії виглядатимуть надзвичайно привабливо і в професійному, і в особистому житті. До них з усіх боків потягнуться однодумці і шанувальники їхніх талантів. Для Водоліїв дуже важливо не боятися брати на себе відповідальність, адже в рік Бика Водолії мають високі шанси зайняти керівні позиції.

Риби

Рік Білого Металевого Бика для Риб стане часом поступового і планомірного розвитку. Інтуїція, яка добре розвинена у представників знаку, зіграє важливу роль у 2021 році. Рибам необхідно буде збагнути мову знаків, якими почне спілкуватися з ними доля. І якщо це у них вийде, вони досягнуть нових вершин. Нептун і далі буде вашим покровителем, якщо не лінуватиметесь рухатися у правильному напрямку. Риби отримають можливість розвивати свій внутрішній, духовний світ, до якого обов’язково потягнуться інші люди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *