Перетворіть електронний лом на реальні кошти


Чимало хто має вдома, на дачі або на роботі телерадіоапаратуру, яка вже давно зламана або просто не використовується. Вона зберігається як пам’ятна річ, яку шкода викинути, але й місця для неї теж шкода. Старі радіодеталі, які не підіймається рука утилізувати, можуть стати гарним джерелом отримання коштів, адже їх можна вигідно здати. Так само можна отримати користь від зламаної комп’ютерної техніки, неробочого лабораторного вимірювального обладнання, електричних схем та безлічі інших електроприладів.

У чому цінність старих радіодеталей


Вживані радіодеталі та компоненти різноманітної апаратури часто містять золото, срібло та інші дорогоцінні метали. Крім того, багато з них можна відновити та використовувати повторно для виробництва електронних приладів медичної, наукової, хімічної, радіотехнічної промисловості тощо.
Компанії зі скупки радіодеталей приймають акумулятори, тумблери, плати, контактори та інші елементи без попередньої обробки з вашої сторони. Вам лише необхідно зібрати і розсортувати деталі, промаркувати пакети з ними і відправити в скупку. Додаткову обробку, якщо вона потрібна, здійснюють вже професіонали, які мають необхідне обладнання і здатні переробити старі деталі для подальшої повторної експлуатації.
Здаючи радіодеталі на переробку, ви не тільки заробляєте, але й робите значний внесок у розумне споживання та повторне використання речей.

Які деталі можна здати


У каталогах та прайсах компаній, які займаються скупкою радіодеталей, електричних схем та компонентів, можна знайти перелік елементів до прийому. Їх досить багато. Зазвичай здати можна:
• конденсатори, в тому числі танталові та керамічні;
• перемикачі;
• більшість мікросхем;
• транзистори;
• реле;
• роз’єми;
• діоди;
• генераторні лампи;
• резистори;
• лінії затримки;
• індикатори та кнопки;
• запобіжники.
Велику цінність мають радіодеталі зі старих електронно-обчислювальних машин, вимірювальної техніки, материнських плат, радіотехніки, телевізорів, телефонів. Радянські автоматичні телефонні станції, осцилографи, вимірювачі частоти та самописці, годинники та реле також можуть містити срібло, золото та інші дорогоцінні метали.
Велику кількість дорогоцінних металів містять конденсатори типу КМ, реле постійного струму, транзистори та резистори.

Здати радіодеталі – вигідно


Зазвичай ціни на деталі залежать від моделі, року випуску та розповсюдженості радіодеталі. Рідкісні елементи можуть коштувати досить дорого, навіть якщо вони не містять дорогоцінні метали. Якщо ви не знайшли деталь у прайсі або не впевнені в її моделі, можна проконсультуватися зі спеціалістами, які займаються скупкою.
Здати радіодеталі можуть не лише приватні особи, але й організації. Дуже часто на складах великих підприємств зберігаються нікому не потрібні старі електроприлади, які вийшли з ладу або просто морально застаріли та були замінені сучасними аналогами. Можливо, саме серед цього мотлоху ви знайдете чимало радіодеталей, які реально вигідно продати. Здати можна від 1 штуки до цілого вагону мікросхем, електроприладів та обладнання. Це набагато вигідніше, ніж просто викинути на смітник чи намагатися самостійно добути дорогоцінні метали, що дуже важко та незаконно й може зашкодити вашому здоров’ю.
Утилізація оргтехніки та старих обчислювальних машин потребує спеціального обладнання – верстатів, які знімають компоненти з текстолітових плат, шредерів, плавильних печей тощо. Щоб дістатися до цінних деталей необхідно розібрати та видалити пластик, відокремити чипи, частини дротів та мікросхем. Все це досить складно та займає чимало часу, тому доцільно передоручити виконання такої роботи тим, хто на цьому розуміється. Зараз радіодеталі у Чернівцях можна здати з відправкою Новою поштою, а за габаритним обладнанням можливий адресний виїзд, що дозволяє вам зручно та швидко позбавитися від старих пристроїв і поповнити свій бюджет. Здаючи старі радіодеталі, ви перетворюєте свій електронний лом на гроші, а їхня подальша переробка запобігає забрудненню атмосфери шкідливими викидами та приносить користь.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *