Москаль – людина? Ні! Мабуть таки скотина…

Українська та російська служби “Радіо Свобода” ідентифікували російського військового та його дружину, які в телефонній розмові «домовились ґвалтувати» українок.

З’ясували, що подружжя нині мешкає у Феодосії в окупованому Криму. Про це пише УП, посилаючись на розслідування проєкту «Схеми» спільно з російською службою «Радіо Свобода». Як відомо, розмова російського окупанта з дружиною була перехоплена та оприлюднена Службою безпеки 12 квітня: «Ты давай там, украинских баб насилуй и мне ниче не говори. Понятно? Главное – предохраняйся там», – наказувала дружина солдафона.

Подивіться на знімок цих нелюдів із людською подобою… Невже таке можливе?

Російського солдата звати Роман Биковський. Раніше він служив у полку Росгвардії, і публікував фото з однополчанами з міста Балашиха в Підмосков’ї. Із початком повномасштабної війни у 2022 році брав участь у захопленні Херсонщини. Його дружина – Ольга Биковська (у дівоцтві – Пінясова) проживає в окупованому Криму й виховує там їхнього сина.

Журналісти отримали від джерел у правоохоронних органах російські номери, на які вони дзвонили одне одному. За цими номерами вони знайшли їхні сторінки в російській мережі “Вконтактє”. Сторінка самого Биковського закрита для сторонніх відвідувачів

Подружжя родом із Орловської області РФ. У “Вконтактє” в них багато спільних романтичних фото.

На сторінці Биковська вказала своє життєве кредо так: “Научитесь ничего, никому не рассказывать. Вот тогда все будет хорошо”, а життєвими цінностями вказані “Сім’я та діти”.

2017 року на сторінці в росіянки з’явились фото дитячого візка, що свідчить про народження їхньої дитини.

Журналісти також встановили підрозділ, у якому служить Биковський, через фото його друзів у “Вконтактє”. На шевронах його побратимів по службі видно, що це Оперативна дивізія особливого призначення ім. Ф.Е. Дзержинського. Це з’єднання вважається елітним підрозділом росгвардії.

Журналісти зуміли знайти оголошення, які публікувало подружжя в мережі оголошень Avito. Вони розміщували їх у Феодосії з 2018 року, а мати Романа публікувала фото з онуком із середмістя Феодосії.

Схоже, родина Биковських й досі живе в Криму. Наприклад, 19 січня 2022 року Ольга скаржилася у коментарях, що не змогла потрапити на прийом до місцевого косметолога в Феодосії, а 13 лютого відгукнулася на заклик допомогти грошима на операцію собаці, яку збила машина у центрі цього міста. Нічого не нагадує? А німецьких фрау періоду нацизму, які плакала над котиками і собачками та знущалися над військовими полоненими.

Після 2019 року на сторінках Биковського та його матері почали з’являтися фото, що свідчили про підписання ним контракту з армією РФ. Журналістам вдалося встановити, що Биковський, судячи з усього, уклав контракт з Міністерством оборони РФ не пізніше лютого 2018 року.

Розслідувальна група Conflict Intelligence Team допомогла з’ясувати, де саме служив Биковський – за емблемою на шевроні. Це – 108-й гвардійський десантно-штурмовий Кубанський козачий ордена Червоної Зірки полк (108 дшп). Цей полк брав участь в операції з російської окупації Криму 2014 року.

Російський журналіст “Радіо Свобода” Марк Кротов подзвонив і Роману, і Ользі Биковській. Роман заперечив, що це його голос на плівках СБУ, а також сказав, що лежить у шпиталі з пораненням у Севастополі. Однак, за словами журналістів, його голос дуже подібний на голос із плівок СБУ.

Ольга Биковська підтвердила в розмові з Кротовим, що її чоловік лікується в шпиталі у Севастополі, оскільки дістав поранення. Після цього росіянка скинула слухавку та перестала відповідати на дзвінки. Із 13 квітня її сторінки у “Вконтактє” більше немає, тобто, ймовірно, вона її видалила після спілкування з журналістом.

Передісторія:

  • Після звільнення територій, які були тимчасово захоплені російськими військами, українські правоохоронці та міжнародні слідчі дізнаються про численні випадки сексуального насильства з боку російських солдатів стосовно мирного населення.
  • Офіс Генерального прокурора встановив, що російські окупанти в Броварському районі вдерлися до приватного будинку, вбили чоловіка й кілька годин ґвалтували його дружину на очах у її 4-річного сина. Жінка зуміла розповісти в деталях свою історію британському виданню The Times.
  • Офіс омбудсмена України отримував численні скарги від українців про сексуальні злочини російських окупантів. Президент Володимир Зеленський у зверненні до депутатів Сейму Латвії розповів, що на Київщині російський окупант Бичков зі Пскова зґвалтував немовля.
  • Посол Сполученого Королівства в Україні Мелінда Сіммонс переконана, що численні випадки зґвалтування мирних українців з боку російських окупантів є свідомим і цілеспрямованим, а не випадковими інцидентами.
  • У телефонних розмовах російських окупантів, які перехоплює Служба безпеки України, їхні близькі, друзі та знайомі радять їм грабувати майно українців, ґвалтувати, катувати і вбивати жінок, дітей і беззбройних людей.

Боже, навіть прізвища свідчать про цих нелюдів: Бичкова із Пскова та Биковського з Орловської області…

І наскільки правий був наш Пророк – Тарас Григорович Шевченко:

Отак подивишся здаля, на москаля-

І ніби справді він людина,

Іде собі, мов сиротина,

Очима – блим, губами– плям,

І десь трапляється хвилина,

Його буває майже жаль,

А ближче підійдеш – СКОТИНА!

 

Тарас Шевченко попереджав нас. А класик – він і через 200 років класик.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.