Марш захисників України – 2021: Учасників бойових дій на Сході запрошують взяти участь у параді до 30-й річниці Незалежності України

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки Чернівецької області проводять відбір кандидатів із числа учасників бойових дій у зоні проведення АТО/ООС та з числа військовозобов’язаних оперативного резерву ОР-1 (особи, які проходили військову службу в період з 2014 по 2021 роки), в тому числі жінок, для проходження зборів учасників параду, присвяченого 30-й річниці Незалежності України у місті Київ.

Перевага віддається резервістам спортивної статури зі зростом не менше 170 сантиметрів.

Учасників зборів забезпечать новою військовою формою одягу встановленого зразка, безкоштовним 3-х разовим харчуванням та  проживанням, а також грошовим забезпеченням та соціальними гарантіями, передбаченими чинним законодавством. На час проведення зборів працюючим учасникам зборів гарантується збереження робочого місця та середньомісячної заробітної плати. Проїзд до місця проведення зборів та назад безкоштовний.

Охочим взяти участь у зборах звертатись до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.