Чернівці готуються до фестивалю «Червона рута»

Чернівецький міський голова Микола Федорук підписав розпорядженн, згідно з яким з метою забезпечення проведення з 16 до 20 вересня 2009 року ХІ Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута» структурні підрозділи Чернівецької міської ради отримали відповідні доручення.

Зокрема, управління культури міської ради і управління з питань фізичної культури та спорту нададуть у безкоштовне користування приміщення комунальної власності, включаючи наявне звуко-світлотехнічне обладнання, звукопідсилювальну апаратуру та забезпечать роботу адміністративно-технічного персоналу: з 15 по 21 вересня 2009 року – зал Літнього театру, 17 вересня – зал Центру культури «Вернісаж», з 18 по 20 вересня – приміщення кінотеатру «Чернівці», з 17 по 22 вересня – стадіон «Буковина».

Департамент  містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради доручено визначити місця та розмістити на рекламних конструкціях рекламні зображення ХІ Всеукраїнського фестивалю «Червона рута».

Суб’єктам господарювання всім форм власності буде запропоновано організувати виїзну торгівлю у місцях проведення фестивальних заходів. З 16 по 20 вересня буде заборонено реалізацію алкогольних та прохолоджуючих напоїв у скляній тарі у місцях виїзної (виносної) торгівлі, закладах торгівлі і ресторанного господарства, які розташовані на площах міста та прилеглих до них вулиць, під час проведення масових заходів.

З 16 по 20 вересня буде організована безперебійна робота громадського транспорту, зокрема 19 вересня буде збільшена кількість тролейбусів на маршруті №4 для перевезення пасажирів до музею архітектури і побуту.

Виконавчим комітетам Садгірської, Першотравневої та Шевченківської районних у місті рад, департаменту житлово-комунального господарства міської ради доручено забезпечити прибирання вулиць, площ міста та роботу біотуалетів в місцях проведення заходів фестивалю.

Міському управлінню охорони здоров’я доручено розгорнути пункти медичної допомоги в місцях проведення заходів для учасників та відвідувачів фестивалю.

Під час фестивалю волонтери розповсюджуватимуть поліграфічну продукцію фестивалю.

Управління МВС у Чернівецькі області забезпечить перекриття руху транспорту та організує посилений режим дотримання громадського порядку в місцях проживання учасників фестивалю та проведення заходів, а також організовуватиме цілодобову охорону сценічного та звуко-світлотехнічного обладнання в місцях проведення заходів.

Прес-центр Чернівецької міської ради

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.