30 акція милосердя благодійного Фонду допомоги дітям, хворим на рак та лейкемію

Чернівецький обласний благодійний Фонд допомоги дітям, хворим на рак та лейкемію «Подаруй дитині життя»

58000 м. Чернівці, вул. Гоголя, 12; тел \ факс (0372) 57-31- 47
е-mail: blagovest-buk1@yandex.ru
ФАКБ „Форум” м. Чернівці
код ЄДРПОУ 35029311
Р/Р № 26002300000612 МФО 356516

Запрошуємо всіх небайдужих буковинців до співпраці!

Благодійний марафон триває! Наступна 30 акція милосердя відбудеться 24 вересня 2009 року о 16.00 на Центральній площі міста Чернівців,  біля пам’ятника Т.Шевченка

Майбутнє дітей залежить від Вас!

Для того, щоб кожен міг зазирнути за ту грань, яка відділяє дітей з онкологічним діагнозом від байдужого до них світу, ми інформуємо суспільство про: сучасні шляхи лікування дитячих онкозахворювань. Адже дитячий рак – не смертний вирок, а виліковна в сучасних умовах хвороба. Досвід європейських країн доводить, що 75-80% дітей з діагнозами злоякісних пухлин і лейкозів мають шанси знову бути здоровими. У нас – лише 50% .

Благодійний Фонд «Подаруй дитині життя» – звертається до Всіх кому небайдужа доля хворих дітей Буковини –  П Р И Є Д НУ Й Т Е С Ь !!!

Співорганізатори: УМВС України в Чернівецькій області,

Партнери: Колектив лікарів відділення дитячої кардіоонкогематології ЧОДКЛ №1, ЧФ ВАТ «Укртелеком», Обласний палац «Юність Буковини», Міській палац дітей та юнацтва, аптека «Гармонія» фармацевтична фірма «Вако».

Медіа патронат: Обласна державна телерадіокомпанія, радіостудія «Символи», МТРК «Чернівці», радіо «Блиск-FM», газети «Версії», «Буковинське Віче» та «Молодий буковинець», інформагентства «bukNews», «Букінфо».

Пам’ятайте!

Життя дітей, яким ми допомагаємо завдячуючи Вашій участі, часто залежить виключно від наявності коштів на придбання ліків.

Сподіваємось на Ваше чуйне серце!

Додаткову інформацію можна отримати за тел.\факс 57-31-47

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *