Лариса Белова з подачі Жанни Одинської

Цикл зустрічей в рамках авторської програми відомої тележурналістки Жанни Одинської «Творці культурних Чернівців» у Муніципальній бібліотеці ім. А. Добрянського на деякий час призупинився з особистих причин авторки – але зупинився буквально на гарній ноті – на зустрічі зі співачкою, призеркою різних музичних конкурсів Ларисою Беловою. Мабуть, це той самий випадок, коли зусиллями двох непересічних особистостей творилося щось третє – Зустріч із життям і мистецтвом. Жанна Олексіївна ретельно підібрала факти з біографії героїні вечора. Директорка бібліотеки Леся Щербанюк запросила гостей – чернівчан, пов’язаних з Ларисою Беловою по життю й творчості різними моментами. А сама Лариса Володимирівна охоче розповідала про своє життя, поїздки і зустрічі… І – радо співала. Різними мовами, різножанрові твори – і навіть спонукала присутніх гостей і самим заспівати.

Допоможемо разом!
Жанна Олексіївна Одинська, відома телеведуча, яка кілька десятків років була обличчям Чернівецького телебачення,  журналіст, літератор, лауреат міжнародної літературно-мистецької премії імені Ольги Кобилянської, потребує допомоги небайдужих: потрібні для проведення операції з протезування аортального клапану та шунтування судин вимагає значних коштів.
«Чим не займалася б відома телеведуча, журналіст, літератор Жанна Олексіївна ОДИНСЬКА – все робить з душею, пропускаючи через своє небайдуже серце. А нині це велике серце, сповнене любові до кожної людини, потребує нашої матеріальної підтримки», – написала її молодша колега Валентина Бондар.

Повідомляємо реквізити, за якими небайдужі люди можуть надсилати гроші:
Картка «Ощадбанку» 5167 4901 2712 6721

(отримувач – Жанна Олексіївна Одинська).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.