Афера з нерухомістю на понад 4 млн грн – на Буковині судитимуть учасників злочинного угрупування

Обвинувальний акт стосовно трьох учасників організованої злочинної групи, які, зловживаючи довірою громадян, заволоділи їх об’єктами нерухомості, підробляючи та використовуючи офіційні документи (ч. 4 ст. 190,   ч. 3 ст. 28 ч. ч. 3, 4 ст. 358 КК України), скерований до суду за процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури. Ще одна особа перебуває у розшуку.

За даними слідства, 55-річна громадянка організувала шахрайську схему привласнення об’єктів нерухомості у Чернівцях. Для реалізації свого злочинного плану залучила співмешканця та ще двох знайомих.

Вказані особи підшуковували самотніх немічних і неблагополучних громадян, входили до них у довіру, переконували у необхідності та вигідності продажу чи обміну їхнього  нерухомого майна. На підставі фіктивних документів перереєстровували об’єкти нерухомості на себе або підставних осіб. Надалі, переселяли потерпілих в орендоване житло, квартири перепродували, а отримані від продажу майна кошти, розприділяли між усіма учасниками злочинної групи.

За такою схемою фігуранти заволоділи 8 об’єктами нерухомості – квартирами, житловим будинком та земельною ділянкою. Потерпілим заподіяно шкоду на загальну суму понад 4 млн грн.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювали слідчі СУ ГУ НП у Чернівецькій області, оперативний супровід – УСР в Чернівецькій області ДСР НП України.

Пресслужба Чернівецької обласної прокуртури

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *