Владі варто дослухатися до ініціатив Тимошенко, здебільшого вони корисні, – експертка

Владі варто дати чіткі пояснення громадянам про те, куди йде газ власного видобутку, та дослухатися до раціональних порад команди Тимошенко в питанні розв’язання енергетичної кризи в Україні.

Таке переконання в ефірі телеканалу «НАШ» висловила політична експертка, провідна аналітикиня міжнародного центру «Розвиток України»Олександра Решмеділова.

Вона зауважила, що цього тижня всі опозиційні фракції наполягали розглянути питання тарифів і проходження опалювального сезону. Зокрема, команда Юлії Тимошенко назвала конкретні кроки для виходу з неминучої енергетичної кризи.

«Всі хотіли і профільного міністра Галущенка заслухати, і пропонували проголосувати, щоб не було експорту внутрішнього видобутку газу. Про це говорила Юлія Володимирівна. Бо коли ми кажемо, що будемо закуповувати в нерезидентів, а свій газ куди пішов? Просто дайте людям відповідь», – порадила експертка.

Олександра Решмеділова додала, що ідея фракції «Батьківщина» про спрямування газу власного видобутку на потреби споживачів, яка міститься у відповідному законопроєкті команди, – влучна і заслуговує на увагу влади.

«Вони пропонували газ власного видобутку залишити на потреби громадян, зареєстрували законопроєкт №4680. В порядку денному його поки немає. Хоча ініціативна дуже влучна і раціональна», – переконана Решмеділова.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко вважає, що ситуація в енергетиці склалася катастрофічна і потребує термінових професійних дій. План подолання енергетичної кризи від команди «Батьківщини» передбачає введення надзвичайного стану в енергетиці, припинення експорту природного газу з України, усунення посередників між видобутком і облгазами та ухвалення законопроєкту №4680 про спрямування дешевого газу власного видобутку на потреби населення.

https://youtu.be/yPL5oQV3yRw

https://www.rbc.ua/ukr/news/vlasti-stoit-prislushatsya-initsiativam-timoshenko-1634831082.html

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.