На Буковині викрили незаконне виробництво цигарок

У рамках кримінального провадження спільною міжвідомчою групою у складі співробітників головного оперативно-розшукового відділу Чернівецького загону, спеціального мобільного підрозділу «ДОЗОР», слідчих ГУНП та СБУ в Чернівецькій області під процесуальним керівництвом Чернівецької прокуратури здійснено санкціоновані обшуки у фігурантів кримінального провадження по факту організації незаконного виробництва контрафактних тютюнових виробів.

Як з’ясували правоохоронці, громадянин іноземної держави налагодив на території Чернівецької області незаконну контрафактну лінію виробництва фальсифікованих підакцизних товарів. Виробництво тютюнових виробів з повним технологічним циклом – від переробки сировини до готової запакованої продукції – відбувалось в спеціально облаштованих цехах.

За результатами проведених санкціонованих обшуків правоохоронці виявили та вилучили 1200 кг тютюну, майже 5 000 цигарок, розфасованих у пачки, 21 ящик з несформованими порожніми пачками для цигарок, промислове обладнання, пристрій для пакування плівкою та готові до подальшої реалізації тютюнові вироби. Також в ході проведення обшуків вилучено інші речові докази незаконної діяльності.

Варто зазначити, що частина незаконно виготовлених контрафактних сигарет надалі незаконно переміщувалась до країн ЄС, решта нелегально реалізовувалась на території України.

На даний час затриманому громадянину Румунії повідомлено про підозру за ч.2 ст.28 та ч.2 ст.204 КК України. Встановлюються інші причетні до злочину особи.

 

Відділ комунікації із ЗМІ адміністрації держприкордонслужби України

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *