Зі смаколиками – до переселенців у Кострижівку

13 родин ВПО в смт. Кострижівка Чернівецької області отримали продуктові набори – від м’ясної продукції і до горіхових смаколиків – від доброчинців до Пасхи. З крупами, рибними та м’ясними консервами, маринованими овочами та горіхами до них завітала команда громадської організації «Буковинська медична громада».

Великодні подарунки доставили до внутрішньо переміщених українців та українок, котрі наразі мешкають у закладі довготривалого перебування осіб, які постраждали від військових дій при ГО «Кроки до майбутнього» за фінансової підтримки RAZOM.UA.

Допомога була надана у рамках проєкту  «Базова підтримка ГО “Буковинська медична громада» виконується у межах проєкту Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства , що реалізується ІСАР Єднання Isar Ednannia у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) USAID Ukraine – USAID Україна.

#USAID

#USAID_Ukraine

#IsarEdnannia

#Український_незалежний_центр_політичних_досліджень

#Центр_демократії_та_верховенства_права

#Ініціатива_секторальної_підтримки_громадянського_суспільства

#Буковинська_медична_громада

#Соціально_гуманітарний_центр_Садгора

#Працюємо_задля_добробуту_громади

#З_любовю_до_медицини_на_користь_громади

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *