Українці і румуни Буковини: виклики – спільні, долати їх – разом!

 У понеділок, 29 квітня, у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбудеться публічна зустріч-дискусія на тему: «Чернівці як діалогова платформа для національних спільнот Центральної Європи».

Охочим долучитися до дискусії слід зареєструватися через гугл-форму.

Під час заходу йтиметься про те, як румунська громада Буковини сприймає зміни в українському законодавстві, про трансформацію підходів та виклики, що постали перед нашим суспільством, якими є ключові приклади дезінформації в румунській спільноті Буковини та в Румунії, а також про те, що ми можемо зробити для побудови конструктивного діалогу та відбудови України.

Дискусію вестимуть:

Сергій Гакман – кандидат історичних наук, доцент, заступник директора Чернівецького регіонального центру підвищення кваліфікації, віце-президент БФ «Суспільні ресурси та ініціативи».

Анатолій Круглашов – професор, доктор політичних наук, завідувач кафедри політології та державного управління, директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Наталія Нечаєва-Юрійчук – доцентка кафедри політології та державного управління факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, регіональний координатор Національної платформи стійкості та згуртованості.

Коли: понеділок, 29 квітня 2024 року, 12:00
Де: Блакитна зала Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (вул. Коцюбинського, 2)
Вхід вільний. Реєстрація на зустріч обов’язкова: https://forms.gle/wB2kHEMXp29qt3G56

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *