Чернівчани зможуть оплачувати комунпослуги миттєво і безконтактно

Технологію оплати за допомоги QR-коду і мобільного додатку Privat24 розробив Приватбанк.

Цей сервіс – соціально спрямований, адже комісія за єдиний платіж складає лише 1 грн – у той час як у касах деяких фінансових установ від 3 грн і вище за кожен платіж.  

«Ми створили унікальний сервіс, що дозволяє сплатити комунальні платежі за допомоги мобільного додатку Приват 24 лише «в два кліки», – зауважив керівник напрямку «Платежі та перекази» Південно-Західного регіонального управління ПриватБанку Віталій Якубовський. – Саме через мобільність, зручність і, найголовніше – економію часу, цей сервіс продовжує набирати популярність серед наших клієнтів та виявляє зацікавленість керівників комунальних підприємств».

Плакати з QR-кодами будуть розміщені у чернівецьких відділеннях ПриватБанку та у комунустановах міста, у планах – розміщення кодів на комунплатіжках, які розсилаються чернівчанам за домашніми адресами.

Оплата комунплатежів за допомоги QR-коду проходить швидко, просто і виключає помилки в реквізитах. Для цього достатньо завантажити на смартфон мобільний додаток Privat24, відсканувати з додатку QR-код та ввести пошукові дані. Це може бути адреса, П.І.Б. або особовий рахунок клієнта. Далі необхідно звірити показники лічильників, суму платежів і обрати картку, з якої відбудеться оплата. Єдину квитанцію за платежем можна надіслати на власний e-mail, зберегти в смартфоні або роздрукувати в найближчому терміналі самообслуговування ПриватБанку.

У кого ж ще немає гаджету для встановлення додатку Privat24, можуть здійснити оплату через QR-код у відділеннях ПриватБанку за допомоги планшета співробітника відділення.

Вл. інф.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.