В активі Буковинської Фундації підтримки регуляторної політики в Україні – дослідження середовища, в якому працюють підприємці, соціологічні дослідження, тренінги, адвокасі (advokacy) – кампанії із захисту. Серед успішних – проект «Громадський моніторинг регуляторного процесу і дозвільних процедур». Так, за результатами круглого столу Чернівецька міськрада вирішила замінити процедури видачі дозволів на розміщення об’єктів торгівлі або сфери послуг на їхнє внесення до комунальної бази даних. Цей досвід застосують в інших містах.
Вам також може сподобатися
4 грудня 2023-го в сесійній залі Чернівецької міської ради відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу молодіжної творчості «Мирний космос». Конкурс присвячений 26-й […]
Власноруч спилюючи дерева, які дарують нам чисте повітря і дозволяють вільно дихати, людина повільно й методично працює на самознищення. Статус Чернівців як […]
«Еволюція вивела людину з печер, а тепер туди ж її й заштовхує!» Слово «Троглодит» у перекладі з давньогрецької означає «мешканець печер». Тож […]