Вам також може сподобатися
15 липня у Чернівецькому музеї історії та культури євреїв Буковини розпочався семінар та майстер-клас від фотографа із США, професора Сильвії де Сваан у рамках фотопроекту «Пізнаючи історію крізь об’єктив фотокамери»
29 січня відбувся благодійний патріотичний вечір “Пам’ятай про Крути”. Чернівчани зустрілися з відомим українським письменником Василем Шкляром.
18 січня наступає Хрещенський Святвечір. «І ще цей день присвячують тим, хто потребує нашої уваги, допомоги», – пояснила Ольга Георгіївна Усик, вчителька математики Вашківецької школи. Учні цього дня відвідали Наталю Іллічну Качало, вчительку української мови і літератури Брусницької школи, ходили до лебедів на Чорторийське озеро, а наступного дня колядували у будинку перестарілих у селі Коритне.
Артем – фрілансер, тобто вільний художник, який сам собі шукає роботу: ілюструє книги, настільні ігри, розробляє образи для реклами тощо. Його «секрет» […]