Як отримати продуктові набори для соціально незахищених чернівчан

Містяни, які опинились у складних життєвих умовах через пандемію, можуть оформити заявку на отримання продуктового набору

 

Як повідомили в Департаменті праці та соціального захисту населення міської ради, мешканці міста Чернівців, які у період нинішнього карантину опинилися у скрутних життєвих обставинах, можуть звернутися із заявкою на отримання продуктового набору за телефонами: 57-16-59, 54-08-26, 51-68-21, 51-40-95, 56-23-85 – Департамент праці та соціального захисту населення Чернівецької міської ради; та 15-80, 050 2221580 – Муніципальний контакт-центр.

Передбачено, що сім’ї до 4 осіб отримають 1 пакет, сім’ям з 5-10 осіб видадуть 2 пакети, а для сімей з чисельністю понад 10 осіб призначать по 3 пакети. Вартість продуктового пакету становить 250 грн. З міського бюджету на це виділено 2 млн 500 тисяч. Планується роздати 10000 продуктових пакетів. До складу продуктових наборів входять: борошно, манна крупа, чай, вівсяні пластівці, гречка, олія, цукор, рис, макарони, горох, печиво, кукурудзяна крупа та сіль.

Для оформлення заявки на доставку продуктового набору чернівчанин має повідомити телефоном наступну інформацію:  *прізвище, ім’я, по батькові;  *контактний телефон; *дата народження; *серія та номер паспорта; *зареєстроване місце проживання та фактичне місце проживання; *кількість членів сім’ї домогосподарства; *необхідність доставки продуктового набору або можливість отримати самостійно; *джерело доходу до введення карантину.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *