Математичні зірки зійшлися в Чернівцях

17-19 вересня 2018 р. в рамках святкування 50-річчя Факультету математики та інформатики ЧНУ ім. Ю.Федьковича. відбулася міжнародна наукова конференція «Сучасні проблеми математики та її застосування в природничих науках і інформаційних технологіях». Учасниками конференції зголосилися бути всесвітньо відомі математики з Польщі, Румунії, Німеччини, Угорщини, Молдови та США (зокрема Філдсовський лауреат професор Є. Зельманов з університету Сан Дієго (штат Каліфорнія), а також видатні математики – вихідці з Чернівців, повідомляє buknews із посиланням на джерело з ЧНУ.

Нагадаємо, Філдсівська премія разом із медаллю є найпрестижнішою відзнакою в галузі математики і свого роду альтернативою Нобелівській премії, якою математиків не нагороджують – за особистою умовою засновника премії Нобеля.

Організаторами міжнародної конференції виступили: Інститут математики НАН України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

1 response on Математичні зірки зійшлися в Чернівцях

  1. Конференція вже відбулася, а не відбудеться… Варто змінити майбутній час на минулий. Та й фото не матфаку, а корпусу юридичного факультету… Уточнюйте деталі, шановні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *