Мітки: годувальник

Військовий пенсіонер влаштувався на роботу

Чи зобов’язаний він повідомляти органи Пенсійного фонду про укладення трудового договору, цивільно-правового договору про виконання робіт (надання послуг) або отримання прибутку від здійснення підприємницької діяльності?

Пенсія за втратою годувальника

Я вдова померлого військово-службовця. Чоловік помер від захворювання, одержаного при виконанні службових обов’язків. У якому розмірі мені буде обчислюватися пенсія за втратою годувальника?

Пенсії дітям-сиротам

Право дітей-сиріт на призначення пенсії у зв’язку з втратою годувальника визначено ст. 36 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Такий вид пенсії призначається дітям померлого годувальника (незалежно від того, чи були вони на утриманні годувальника), зокрема: * дітям, які не досягли 18 років або старше цього віку, якщо вони стали інвалідами до досягнення 18 […]