Гороскоп від 26 липня до 1 серпня

 

ОВЕН

П’ятниця обіцяє фінансове напруження. Остерігайтеся травм у суботу. На неділю  плануйте важливі зустрічі. Сімейні справи потребують вашого втручання у  понеділок-вівторок. У середу уникайте конфліктів і не приймайте рішень у четвер.

ТЕЛЕЦЬ

НЕ вирішуйте у п’ятницю, як витратити гроші, що отримаєте в суботу. У неділю шукайте гарного товариства. Прикрощі понеділка у вівторок «розрулити» не вдасться. У середу бережіть здоров’я. У четвер маєте впоратися з усім без допомоги.

БЛИЗНЮКИ

Закоханим у п’ятницю-суботу допоможе інтуїція. У неділю-понеділок не проґавте удачу, вона має все для вас змінити. Інакше у вівторок чекайте на розчарування. Новини середи будуть важливі для справ і навчання. У четвер уникайте поїздок.

РАК

Тиждень проведете як на гойдалці: Поганий настрій у п’ятницю, удача у суботу, важливі роздуми в неділю. У понеділок краще не користуватися транспортом. Чекайте новин у вівторок. Далі коротка мить удачі у середу і знову все змінюється у четвер.

ЛЕВ

Уникайте рішень у п’ятницю,  щоби не отримати конфлікт у суботу. Нові знайомства у неділю понеділок будуть важливими, але не поспішайте вхопити бика за роги: наживете неприємностей у вівторок і купу невдоволених навколо у середу-четвер.

ДІВА

Від вас залежить, чи піде удача п’ятниці далі з вами. Але від справ не відвертайтеся, навіть за неприємних обставин. У понеділок-вівторок важливо попрацювати будь-що. У середу не підбивайте підсумків, але в четвер можливі надходження.

 

ТЕРЕЗИ

Сумний  настрій п’ятниці – привід для глибокого аналізу обставин на вихідних. Раніше неділі підсумків не підбивайте. Родина потребуватиме вашої уваги цілий тиждень, але у вівторок відмовтеся від поїздок,  а в четвер не приймайте рішень.

СКОРПІОН

Скористайтеся сприятливими п’ятницею та суботою і нічого не робіть у неділю. Від понеділка варто як слід зайнятися власним здоров’ям. При цьому не забувайте стежити за новинами у вівторок і правильно розпорядитися надходженнями четверга.

СТРІЛЕЦЬ

П’ятниця й субота – час робити позитивні справи. В неділю не зважайте на поганий настрій: це тільки втома. У понеділок все зміниться. На вівторок призначайте важливі зустрічі. Не зважайте на чиюсь наполегливість у середу й чекайте новин у четвер.

КОЗЕРІГ

Бурхливий тиждень: розпочаті у п’ятницю справи вимагатимуть активних дій та зустрічей на вихідних. Натомість труднощі понеділка-вівторка долайте без допомоги. Ваші рішення будуть важливими для всієї родини у середу й четвер.

ВОДОЛІЙ

Нестача грошей змусить вас вжити заходів у п’ятницю-суботу, та в неділю хтось викаже невдоволення. Прибуток понеділка витрачайте дуже обережно: є ризик безгрошів’я вже у середу.

У четвер уникайте важливих зустрічей і тягніть з рішеннями.

РИБИ

Не оголошуйте чітких висновків у п’ятницю і добре відпочиньте на вихідних. У понеділок і вівторок комусь не сподобається ваше небажання вирішувати все негайно. Перемовчіть і далі не залучайте нікого до справ. Все стане на місця у четвер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *