Ізраїльський екс-прем’єр Ехуд Ольмерт, який відсидів у тюрмі за корупцію, працюватиме волонтером

Ізраїльський екс-прем’єр Ехуд Ольмерт, який 2 дні тому вийшов з тюрми «Маасіягу» за умовно-достроковим звільненням, буде змушений працювати волонтером у харчопункті для малозабезпечених. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів журналіст Андрій Капустін.

Ольмерт «мотав термін» за корупцію. Щоправда всього лише один епізод на 150 тис. доларів (за нашими мірками ніхто би й «паритися» не став), відзначає Капустін (цитуємо мовою оригіналу):  «Чалился он, правда, недолго: из 27-ми месяцев, определенных судом, Ольмерт грел евронары всего 16-ть… Ибо, показав себя правильным, не нарушающим режим, зэком, получил право на УДО. И вот тут начинается самое любопытное. Смотрите: пацану 71 год. Был не только премьер-министром, но и мэром Иерусалима. Т.е. человек как бы заслуженный… Однако жестоковыйные израильтяне не сделали ему никаких поблажек», — пише журналіст.

Ольмерту заборонили виїзд за кордон без спеціального дозволу, раз на два тижні він повинен відмічатися у місцевому відділку поліції, відвідувати курси реабілітації та працювати волонтером у харчопункті.  «Прикидываете себе кайф в Украине от очередей малоимущих к котлам с пищей, возле которых суетятся с черпаками, вышедшие по УДО, коррупционеры — от премьеров-президентов до депутатов-мэров-губернаторов… И крики из очереди: «Алле, сучара коррупционная, ты со дна черпай…» А более обеспеченные граждане из малого и среднего бизнеса делают радостные селфи на этом благостном фоне…», — додав Капустін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *