Виявляй ботів самотужки

Нині волонтерів-кіберельфів підтримала команда ГО «Інтерньюз-Україна» та створила
новий чат-бот TrollessUA

Новий чат-бот TrollessUA допоможе перевірити, чи є підозрілий акаунт тролем і додати його до
бази, яка потім передається адміністрації Facebook.

Раніше базу тролів наповнювали волонтери-кіберельфи, що пройшли онлайн-курс із виявлення тролів. Тепер додавати тролів до бази зможуть не тільки кіберельфи, а й усі охочі користувачі Facebook за допомогою чат-боту. Щоб поспілкуватися із чат-ботом, користувач має написати повідомлення на сторінку TrollessUA у Facebook.

ЩО МОЖЕ ЧАТ-БОТ?

-Перевірити профіль на фейковість і сказати користувачу, чи занесений акаунт до бази тролів.

-Якщо користувач захоче повідомити про троля, чат-бот запитає в нього про ознаки фейковості: несправжні фото, підозрілих друзів, використання мови ненависті тощо.

-Якщо користувач захоче повідомити про профіль, який був доданий до бази тролів помилково, чат-бот також запитає в нього про докази.

Підозрілі акаунти,про які користувачі повідомлять за допомогою чат-боту, будуть перевірені експертами проєкту та занесені в спеціальну базу, яка потім передається у службу підтримки Facebook.

Ініціатива TrollesUA покликана виявляти та блокувати тролів в українському сегменті Facebook. Більше інформації можна знайти на сайті trollessua.org та Facebook-сторінці проєкту.

Ініціатива реалізується ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *