Вогнегасники за рознарядкою

Чернівецький «Удар» викриває корупційні схеми

Під удар «ударівців» нині потрапила Державна інспекція техногенної безпеки України в Чернівецькій області. Член Ради Чернівецької міської організації ПП «УДАР В.Кличка» Олексій Коломієць оприлюднив  на прес-конференції достовірні, за його словами, факти злочинних дій у цій сфері.

Зокрема, він повідомив журналістам, що до народного депутата України Романа Ванзуряка надійшло звернення від підприємців області, які скаржаться на незаконні та корупційні дії керівника Державної інспекції техногенної безпеки Ігоря Івановича Грицака: «Із приходом на посаду Грицака ним створена монополізована мережа надання послуг протипожежного призначення через фірми, які розташовані на території підрозділу ДСНС області за адресою м. Чернівці, вул. Л.Українки, 3. Це, зокрема, ПП Грушко Г.П., ТОВ «Пожзахист» Сироїжко В.С. та ПП Церковний О. Як приклад, Грицак зобов’язав районні інспекції щомісячно реалізовувати примусово підприємцям вогнегасники (міська інспекція 50 та районні по 20)»…

bxfrr5n

Продовження читайте у газеті «Версії» №47

2 responses on Вогнегасники за рознарядкою

  1. не задолбался выступать? Пить меньше надо, что б не мерещились коррупционные схемы. Достал уже. C 2005 года не может угомониться. Как только народ на Майданы – так Лешка давай пожарных “пугать”.

  2. А чо сам коломієць? А де дорош, киндрачук, мироник енд компани? Чи діма добрянський ще не всіх позбирав, щоб скарги “катати”?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *