Підсумки року: «Чернівцігаз» газифікував близько 900 нових помешкань і 38 промислових об’єктів

Від початку року фахівці АТ «Чернівцігаз» під’єднали до системи газопостачання 46 будинків, а також газифікували 38 промислових об’єктів в м. Чернівці.

 Упродовж 2021 року фахівці «Чернівцігазу» газифікували 23 приватних будинки та 23 багатоповерхівки, а це понад 830 квартир. Найбільшу кількість приєднань виконано в Чернівцях, Вижниці та Сторожинці, а також Кіцмані.

Серед 38 промислових підприємств, газифіковано найбільші – ТОВ «Лужанський спиртовий завод» та ТОВ «Тревіум пакеджинг Україна», річне споживання яких досягає до двох мільйонів кубометрів.

АТ «Чернівцігаз» надає увесь спектр послуг, виконує газифікацію «під ключ» компанія забезпечує всі процеси: від виготовлення проєктів та технічних умов  і до моменту пуску газу замовнику з подальшим технічним обслуговуванням внутрішньобудинкових  мереж та сервісного обслуговування газового обладнання. Серед переваг комплексного підключення від АТ «Чернівцігаз»: синхронність виконання усіх процесів, експертний супровід, якісні матеріали та новітнє газове обладнання.

«Приєднання до газової мережі – складний технологічний процес, який варто довірити тільки фахівцям. Комфортне споживання газу залежить від якості робіт з будівництва зовнішніх та внутрішніх газових мереж, індивідуального підбору газового обладнання» – говорить  директор з капітального будівництва АТ «Чернівцігаз» Юрій Королюк.

Отримати консультації з усіх питань стосовно газифікації можна в Клієнтських просторах 104.ua, які обслуговують клієнтів АТ «Чернівцігаз», а також зручно одразу підібрати та придбати сучасне сертифіковане газове обладнання: від котла до газового сигналізатора чи смарт системи дистанційної передачі даних повідомляє пресслужба АТ «Чернівцігаз»

.

 Довідково

Акціонерне товариство «Чернівцігаз» єдина на території Чернівецької області компанія-ліцензіат з розподілу природного газу. АТ «Чернівцігаз» експлуатує 8 788 км. газопроводів. У 2020 році підприємство протранспортувало близько 254,5 млн. м. куб. природного газу. Клієнтами компанії є понад 230 тисяч сімей Чернівецької області та більше 3 тисяч підприємств, установ і організацій. АТ «Чернівцігаз» є одним з найбільших роботодавців Чернівецької області. Штат компанії становить близько 1100 осіб.

Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектору, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізацію галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, в яких зайняті 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис. км газопроводів та понад 8 млн. споживачів газу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *