Перші леді України: Людмила Янукович і Катерина Ющенко

Хліба й видовищ?

Після виборів 2010 року увага світової громадськості прикута до нового Президента України Віктора Януковича. Та, не варто забувати, що публічні зустрічі, свята і концерти президенти відвідують зі своїми дружинами.

Для кожної країни перша леді – це еталон стилю. Іміджмейкери найвищих осіб в державі працюють не лише над образом політика, але й створюють імідж його дружині, адже вона має втілювати успішність, красу та грацію. Невідомо, як складеться в Україні із хлібом, але щодо видовищ – не хвилюйтесь! Починається найцікавіше.

Одяг

Пані Людмила

Уникає публічних зустрічей і виступів. Її одяг – здебільшого брючні костюми бордових і темно-зелених тонів. Вони не підкреслюють фігури пані Людмили і були модними 20 років тому. Неозброєним оком можна помітити любов нинішньої першої леді до блуз з пишними комірцями і рукавами.

Пані Катерина

Колишня перша леді Катерина Ющенко полюбляла красуватися перед камерами в стилізованому українському вбранні. Безліч суконь, обшитих бісером та гаптованих в етнічному стилі, для леді Катерини створює дизайнерка Роксоляна Богуцька. Серед останніх нарядів, що привернули увагу європейських дизайнерів, – червона сукня з корсетом, розшита бісером у буковинських мотивах.

Манера поведінки

Пані Людмила

Любить розмахувати руками, пускати в хід міміку. Говорить швидко, російською, «гакає». Складається враження, що жінка зовсім не слідкує за своєю мовою.

Пані Катерина

Говорить гідно й лаконічно. Мало жестикулює і багато посміхається.

Рафінована українська мова з легким американським акцентом і голівудська посмішка пані Катерини викликає щенячий захват у більшості українських емігрантів і націоналістів.

Зачіска

Пані Людмила

Коротка стрижка з хімією. Колір – темно бордовий. Укладка демонструє консервативність пані Людмили, а колір – відсутність смаку. Принаймні так стверджують майже всі стилісти, які мали нагоду споглядати першу леді.

Пані Катерина

Пані Катерина носить каре з легкою укладкою. Психологи кажуть, що подібні зачіски роблять зовнішність жінки кокетливою і водночас домашньою. Така укладка вкупі зі стилізованими сукнями – ідеально-підібраний імідж.

Нову першу леді України Людмилу Янукович і порівнює з її попередницею Емма Антонюк

1 response on Перші леді України: Людмила Янукович і Катерина Ющенко

  1. Сравнивать Людмилу Янукович с Чумаченко-Клэр-Ющенко ???
    Если первая – образец женск.добродетели, создала все условия своему мужу после его бурн.молодости, да такие добродетели, что дай бог каждому! Муж при ней стал генералом да еще ихз самых низов! И сынов каких отличных она выростила. Великолепная женщина.
    А вторая – самая кощунственная воровка во всей человеческой истории. Хищение ею средств со стр-ва дет.онкобольницы со сременем станет классикой юриспруденции и политологии. Примером того “как не должно быть”
    А вы сравнивать… Да это ваше сравнение просто иллюстрация цитаты Есенина “розу белую [Л.Янукович] с черною жабой [К.Клэр-Чумаченко-Ющенко]”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *