Для тих, хто любить братів наших менших

Найперше, звертаємося до батьків. Якщо Ваша дитина любить тварин, цікавиться ними і хоче їм допомогти, то, погодьтесь, таке прагнення потрібно підтримати, розвивати і нагороджувати. Саме для того, щоби ця щирість, захоплення та інтерес до навколишнього світу не згасали, а тільки розгоралися, наша організація «Волонтерський рух «Небайдужі»» завдяки сприянню британської організації «Hidden-in-sight» проводить конкурс дитячого малюнку для дітей 8-13 років на тему «Любов немає породи.Любов немає кордонів». 

Ми запрошуємо дітей 8-13 років за допомогою малюнку із зображенням тварин показати, як вони розуміють цю фразу. Натомість ми гарантуємо кожному заохочувальний подарунок – світловідбиваючий значок з логіном проєкту. , який Ваша дитина може Почепивши його на верхній одяг, рюкзак тощо, дитина отримає додатковий пасивний захист для безпеки руху в нічний час. 

Але звичайно ж знайдуть своїх героїв і цінні подарунки – їх вручать за призові місця в кожній віковій категорії. А найкращі малюнки будуть розміщені на білбордах нашого міста! 

Участь у конкурсі можуть взяти діти з усієї області! Техніка малювання довільна. Заохочувальні значки передамо кожному! 

 

Що треба зробити, аби взяти участь у проєкті? 

 

  • 1 крок з 19.01 по 30.01

 

 

Заповнити

Google-форму: https://docs.google.com/…/18O9gxNNCpC7Aim2g…/edit 

Надіслати дитячий малюнок на електронну пошту проекту з вказанням ПІБ та віку дитини.

lovew2b2@gmail.com

Долучитися до вайбер- спільноти “Небайдужі Діти” у Viber: https://invite.viber.com/… 

—————————

 

  • 2 крок з 1.02 по 5.02

 

 

Серед усіх конкурсних малюнків журі, у склад якого входять представники організацій-співзасновників проєкту, вибере 60 найкращих малюнків (20 із кожної вікової категоріі).

________________

 

  • 3 крок з 5.02 по 13.02

 

 

Журі 5.02 розміщує відібрані малюнки у вищезазначеній вайбер-спільноті. Протягом цього часу у вас є можливість додати до вайбер-спільноти своїх друзів та знайомих, які зможуть проголосувати лайками саме за ваш малюнок, який найбільше, на їхню думку, відображає мету проєкту. 

 

УВАГА!: малюнки які потраплять у топ-20, залишити оригінали у приміщенні КБУ «Художня школа ім. М.Івасюка» (Чернівці, вул. Гоголя, 7).

——————————

  • 4 крок 

 

14 лютого –  у День св. Валентина – відбудеться оголошення результатів конкурсу.

Офіційне визначення 3-х переможців серед трьох вікових категорій. 

Малюнки фіналістів будуть розміщені на білбордах у м.Чернівців у березні 2021 та опубліковані в регіональних ЗМІ та ЗМІ Великобританії.

Чекаємо на Ваші малюнки!

Антоніна Гошовська, організатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *