«И как французский шансонье пою я песнь свою тебе…»

Здесь родился поэт,
Здесь родился певец.
Этот город любви
Вечно юных сердец.
И любовью веков
Пахнут розы твои,
И на каждый вопрос
Есть ответ «се ля ви»…

“Маленький Париж”.
Автор музики: Богдан Ластівка
Автор тексту: Геннадій Тєрєхов

17 березня Богдан Ластівка, який святкує 50-ліття, виступив у Чернівецькій обласній філармонії з концертом «Рідному місту». Богдан Ластівка та його друзі-музиканти подарували глядачам улюблені мелодії, ностальгічні та дещо зворушливі спогади, віртуозну гру, святковий настрій…

Богдан Ластівка народився 16 березня 1962 році в Чернівцях, вчився в СШ №26, потім у Чернівецькому музичному училищі. Вчився у Київській консерваторії ( клас ударних інструментів).

Богдан Ластівка. Фото з персонального сайту музиканта.

Випустив два альбоми пісень: “ШАНСОН БРУСЧАТКИ”, “ЖИТУХА” . Це міський романс, лірика і пісні про життя….
«Я належу до тих музикантів, які починали свій творчий шлях у дворах з гітарами, транзисторними радіоприймачами і дешевим сухим вином…
Це було в епоху наших кумирів: BEATLS, DEEP PURPLE, Володимира Висоцького і ще багатьох геніальних творчих особистостей із самих різних напрямків мистецтва.
Збираючи тоді навколо себе однодумців, ми прагнули довести щось собі і оточуючим.
Увесь вільний час ми віддавали музиці, яка з часом стала частиною мого життя. Класика, джаз, рок, бардівська пісня – немає жанру, який би мені не подобався. А останнім часом я звернувся до пісні…», – ці слова Богдана Ластівки можна прочитати на персональному сайті музиканта-  http://lastivka.eu/.

Концерт не залишив жодного глядача байдужим: і не тільки «починається кружіння світлофорів і прилавків», а зал разом співає: «время, постой, не спеши, не лети, этот миг с тобой останови»…

Оплески!
Браво!

Тетяна СТРІЛЬЧИК,
фото автора

Частина II за посиланням –
http://versii.cv.ua/pohlyad/ti-ne-prosto-bogdan-za-fasonom-v-tebe-vishhij-dan-z-shansonu/16595.html

10 responses on «И как французский шансонье пою я песнь свою тебе…»

 1. К сожалению на этом замечательном концерте не смог побывать,но уверен, что такой замечательный человек и музыкант как Богдан Ластивка снова показал, что он лучший среди лучших..Успехов и аплодисментов тебе, Богдан! С ЮБИЛЕЕМ!!!

 2. Мои поздравления!Очень рад за тебя!

 3. Богдаша!!!!Дорогой!!!!Еще и еще раз с ЮБИЛЕЕМ!!! Очень жаль что не получилось приехать наслышаны твоим БЕНИФИСОМ!!!Так держать!!! Оставайся таким как ты есть на долгие годы . Мы за тебя очень РАДЫ и ГОРДИМСЯ!!!

 4. Ты не просто Богдан
  По фасону.
  У тебя первый дан
  По шансону!…

  Автор текста “починається кружіння світлофорів та прилавків”

 5. “Милый друг, садись, поплачем, в мира желтую жилетку,
  Это осень, не иначе, вертит города рулетку.
  В ранний час ворон кряхтенье
  Как крупье твердит о ставках.
  Начинается круженье светофоров и прилавков…”

  Спасибо Вам, музыкальный летописец города Черновцы! ))

 6. Я горжусь таким, как Богдан, земляком. Желаю долгой творческой жизни.

 7. Мої вітання з ювілеєм! Дуже шкода, що не була на концерті. Хай музика звучить в душі та серці, нехай мажорним буде кожен день. Добра, достатку, творчості, любові, та гарних,світлих, сонячних пісень.

 8. Спасибо, Богдан, за твои песни и музыку.Так держать! Ждем твоих новых концертов.

 9. Бодя, дорогой! рад, что ты процветаешь!
  Никогда не забуду твой характерный говор у стен киевской консы, нашей альма матер. И разве можно забыть, например, такое-“Эдуард Францевич Синько дирижирует легко!”
  Он. кстати, ничуть не изменился.
  Успехов тебе. так держать!
  Юрий Руцинский

 10. Ну просто красава!!! Тебя знает не только Украина, но и весь Нью Йорк!!! В моих программах на “Дэвидзон Радио” ты звучишь постоянно, а твоя песня “Маленький Париж” просто разрывает эфир. Поэтому дружище, в твой День Варенья мои самые налучшие пожелания и продолжай творить в свём стиле !!! От всего сердца тебе эти слова!!! И поверь мне, что все люди в Нью Йорке, которыен имеют сердце, желаюттебе того же, потому, что твоя музыка и слова, не затронут только человека без сердца и без духа. Спасибо тебе за душу от всего Нью Йорка !!!
  ..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *