Хотинська фірма за 800 тис. грн відремонтує кабінети слідчих, які розслідують кримінальну справу проти неї

Головне управління Нацполіції в Чернівецькій області 13 грудня підписало додатковий договір із малим колективним  підприємством «Рембудгазмонтаж» на капітальний ремонт Хотинського відділення поліції за 841 тис. грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

ГУНП вже укладало 25 жовтня контракт з «Рембудгазмонтажем», тоді вартість робіт становила 765 тис. грн, що було на 9% дешевше. Додаткову угоду підписали через збільшення вартості договору. Закупівля відбувалась за неконкурентною процедурою, замовник не подавав  документів із технічним завданням, тож невідомо, які саме роботи виконуватиме підприємство.

МПП «Рембудгазмонтаж» зареєстроване в Хотині й належить Марії Скрипник. Від початку 2018 року фірма отримала 15 держзамовлень на загальну суму у 24,5 млн грн.

Компанія фігурує у двох кримінальних провадженнях, одне з яких розпочали  саме слідчі Хотинського відділку, де фірма робитиме ремонт. За даними правоохоронців, службові особи КП «Рембудгазмонтаж» внесли завідомо неправдиві відомості в акти виконаних робіт з реконструкції заповідника «Хотинська фортеця» і привласнили понад півмільйона гривень.

Компанія фігурує ще в одному провадженні, пов’язаному з привласненням майна, але вже у Вінниці. Тут ще у 2012-2014-го фірма виступала субпідрядником під час ремонту Вінницького адміністративного апеляційного суду і надала документи про придбання товарів на 1,4 млн грн у фіктивної фірми. На якій стадій перебуває розслідування зараз – невідомо, остання ухвала за цією справою була у грудні 2014 року.

Однак це не завадило МКП «Рембудгазмонтаж» отримати ще 3 замовлення від того ж Вінницького апеляційного суду у 2016-2018-му на загальну суму 26,5 млн грн. Причому, в усіх випадках фірма отримувала замовлення без конкуренції – за переговорною процедурою.

Матеріали підготовлено в рамках проекту IWPR за підтримки МЗС Норвегії

 

1 response on Хотинська фірма за 800 тис. грн відремонтує кабінети слідчих, які розслідують кримінальну справу проти неї

  1. Thanks for these pointers. One thing I should also believe is the fact credit cards supplying a 0% monthly interest often appeal to consumers in with zero interest rate, instant endorsement and easy on the web balance transfers, nonetheless beware of the number one factor that will probably void your current 0% easy neighborhood annual percentage rate as well as throw you out into the very poor house fast.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *