Експерти прогнозують подорожчання м’яса вже у вересні

За останній місяць істотно додали в ціні свинина і яловичина, і це ще не межа.

Курятина поки стабільно тримається в ціні, але всі інші види м’яса тільки ростуть. Так, наприклад, ціна на свинину підвищилася на 10 відсотків, а на яловичину на всі 16 відсотків, повідомляє Сегодня.

Директор асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко каже: курятини зараз надлишок, тому її вартість не піднімають.

“Необхідно розраховувати, що у нас і свинина, і яловичина – вони імпортуються. Тобто ми власної маємо трохи менше половини. Втім, липень був найстабільнішим місяцем за цінами на м’ясо. Далі – тільки подорожчання. До кінця року в будь-якому випадку свинина “дасть” ще відсотків п’ять, а яловичина відсотків сім”, – зазначив Олексій Дорошенко.

Як свідчать дані Міністерства економічного розвитку і торгівлі, з початку 2018 року найбільш відчутно стало подорожчання яловичини. Тепер кілограм цього виду м’яса коштує в середньому 130 гривень, що на 16,4% більше, ніж було на початку року. Вартість свинини для українців піднялася на 10%. На ринку за кілограм цього м’яса просять близько 110 гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *