ЮВІЛЕЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «БАНДЕРШТАТ-2016»

5-7 серпня у Луцьку відбудеться десятий Всеукраїнський фестиваль українського духу «Бандерштат-2016».
На фестивалі працюватиме понад десять тематичних майданчиків: головна сцена, URBAN-stage, акустична нічна сцена, гутірки, літсцена, Bander Foood Fest, Bander night cimema, спортивні змагання, дитяче містечко, ярмарок, майстер-класи.
На головній сцені зіграють відомі гурти: Брати Гадюкіни, Тартак, BRUTTO, O.Torvald, Jamala, Гайдамаки, Антитіла, Жадан та Собаки в комосі, Веремій, Morphine Suffering, АННА, Epolets, Stoned Jesus, Роллікс, Фіолет, Карна, ARLETT, Freedom.
На фестивалі діятиме нова локація URBAN-stage. Це денний концертний майданчик, на якому виступатимуть представники альтернативної, важкої сцени України та близького зарубіжжя. Зокрема, уже оголошені гурти: ЗЛАМ, Farinhate, Septa, Merva, PINS, Sectorial та інші.
Тиха сцена працюватиме дві ночі поспіль, де близько десяти виконавців гратимуть повстанських та ліричних пісень. Серед учасників: Був’є, Арсен Мірзоян, Казанцев, Санмай, Патроничі, Гапочка та інші.
Репертуар кінотеатру просто неба включатиме ряд нових українських стрічок.
Гутіркова сцена «Бандерштату» буде дискусійним майданчиком, на якому обговорюватимуться нагальні питання захисту, збереження і примноження всього, що ми називаємо УКРАЇНСЬКИМ. Лекції читатимуть відомі у різних сферах українці.
Літературна частина фестивалю потішить ваш слух патріотичною, ліричною, драйвовою, справжньою поезією молодих, визнаних, незнаних, цікавих особистостей літературного простору України.
У рамках Бандерштату відбудеться фестиваль вуличної їжі – BanderFoodFest. Відвідувачі фестивалю зможуть поласувати різноманітними стравами не просто української, а справжньої бандерівської і волинської кухонь.

Для найменших відвідувачів буде організоване Дитяче містечко. Під наглядом матусь та волонтерів діти ліпитимуть з глини, плестимуть браслети, малюватимуть та гратимуться.

Традиційно багатогранною буде патріотично-виховна складова дійства, в рамках якої заплановано зустрічі з ветеранами УПА, представлення різних тематичних виставок та експозицій, лекції на тематику історії УПА та національних героїв України тощо.

Цьогоріч на «Бандерштаті» очікуємо рекордну кількість відвідувачів з усіх куточків України.

Сайт фестивалю «Бандерштат-2016».

Прес-служба фестивалю «Бандерштат»

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *