Третього травня в області сталося 3 вбивства. 81-річного мешканця Великого Кучурова виявили в його оселі з ознаками насильницької смерті. Як повідомив Віктор БІЛОУС, заступник начальника УМВС, правоохоронці вже знайшли двох осіб, підозрюваних у скоєнні цього злочину. У святкові дні жителька Сокирянського району вбила ножем свого співмешканця. Ще одне вбивство сталося в Заставні: під час гулянки між двома друзями по чарці виник конфлікт, який переріс у жорстоку розправу. Відкрито кримінальні справи, підозрювані затримані. Але це, на жаль, не всі злочини, що сталися у святкові дні. Правоохоронні органи зареєстрували ще 3 згвалтування, 4 крадіжки, 11 випадків тілесних ушкоджень, 3 хуліганства. У трьох випадках затримувані чинили опір працівникам міліції. До Путильської ЦРЛ з проникним ножовим пораненням живота госпіталізована 55-річна жителька Селятина. Тілесні ушкодження їй завдав 56-річний односельчанин у п’яній суперечці. Микола КОБИЛЮК, «Версії»
Вам також може сподобатися
7 квітня 2024-го у залі органної та камерної музики Чернівецької обласної філармонії імені Д.Гнатюка виступом французького органіста Жан Марі Леруа завершився ІV […]
Право на призначення пенсії за віком мають чоловіки, які досягли 60 років, а жінки – 55 років за наявності страхового стажу не менше 5 років
25 липня у зв’язку із проведенням ремонтних робіт від електропостачання будуть відключені наступні будинки: З 13:15 до 15:00 у зв’язку без електропостачання […]
Пам’ятник єврейській пісні відкрили у Чернівцях У Чернівцях урочисто відкрили пам’ятник, присвячений історії створення відомої єврейської пісні «Хава Нагіла». Як розповів на […]