А буковинці з того допису дізналися, що Чернівецька область веде перед за часткою жінок, які хочуть вступити до лав ЗСУ.
Знімок з Фейсбук-сторінки Міністерства оборони України.
«Сирський: «Я знаю всі цифри , скільки цього місця прийшло людей через рекрутинг, скільки минулого, але все, що стосується мобілізації , – це конфіденційна інформація. Скажеш одну цифру, а там (вороги – ред.) швиденько порахують.» У цей же час Міноборони «вивалює» у Фейсбук детальну статистику рекрутингу.», – обурюється співзасновник Центру протидії корупції Віталій Шабунін.
Оскільки це вже не секрет, то ось ця інформація з фейсбуку Міноборони:
«10 000 осіб стали кандидатами до Сил оборони в центрах рекрутингу
Загальна кількість звернень до центрів рекрутингу української армії сягнула 50 615. Зокрема, минулого тижня фахівці центрів надали 1 072 консультації.
10 143 громадянина вже стали кандидатами до Сил оборони України та військовослужбовцями. Зокрема, за минулий тиждень такий статус отримали 179 осіб.
Частка жінок серед всіх звернень складає 21%. Найбільше потенційних кандидаток звертається у трьох областях:
• Чернівецька – 43%
• Хмельницька – 39%
• Вінницька – 37%.
З лютого 2024 року в Україні створено і працюють 49 центрів рекрутингу української армії, зокрема один онлайн-центр. Вони переважно розташовані в приміщеннях ЦНАПів, де можна отримати консультації на умовах конфіденційності. На території центрів заборонено проведення мобілізаційних заходів та вручення повісток групами оповіщення.
Докладніше про роботу центрів рекрутингу та контакти можна дізнатися за посиланням: https://recruiting.mod.gov.ua».