Майже науково-філософський трактат про… лайно

Та про ймовірну появу гомо фекаліс путіноідіс


Маленьке та напрочуд об’ємне слово з п’яти літер, яке вміщує в собі неймовірно широке коло понять від способу існування, субстанції, фізичного і морального стану до лаконічної характеристики будь-чого і будь-кого. А тому не жахайтесь і не хрестіться! Пора позбутись високих емпірей і науково приземлитись на грішну землю. Бо лайно – це як дволикий Янус, один бік якого є Жопа (Срака, Тухес, Задок і т.п. наукові та народні терміни), а другий – безпосередній Творець цього явища.
Чому вирішили закцентувати увагу на цьому феномені? Тому що постійно стикаємося з причинами і наслідками його творення, а по суті, постійно живемо в ньому. Найкращі мислителі усієї історії людства присвятили йому чимало наукових та навколо наукових публікацій. Однак життя постійно продовжує збагачувати нас усе новими нюансами щодо цього унікального поняття.
Один з античних розумників-філософів хибно стверджував, що істина у вині. Ми відповідально стверджуємо: істина у її найостаннішій інстанції – у лайні.
Доведено, що лайно – явище закономірне, бо є продуктом метаболізму живих організмів. Де б ви не знаходились, ви повсюдно стикаєтеся з ним. Навіть мріючи й ностальгуючи про щось високе й чисте, слід регулярно дивитися під ноги. Переконаний, що гуляючи вулицями міста, ви не раз вступали у собаче чи котяче лайно.
Та поглянемо на проблему ширше. Пригадайте кінокадри про міграцію антилоп-гну у саванні Східної Африки. Вам ніколи не спадала думка, що ж залишається на шляху після великого переселення такої мільйонної біомаси? Та у відзнятий відеоряд чомусь цнотливо не потрапляють кадри, де леви чи гієни регулярно ковзаються під час переслідування здобичі на купах залишеного останніми лайна і через це зазнають фіаско.
Не будимо забігати далеко, бо і поруч ще можна знайти стайні зі свинями та коровами: зайдіть до їх оселищ й оцініть ступінь санітарії в обмеженому просторі. Чи оцініть стан середовища, де масово оселяються ссавці та пернаті, природою не привчені до вбиралень, з їх загадженими стійбищами. Лайно видно з космосу! Зайдіть до тропічних печер і… не потоніть у багатометрових шарах лайна кажанів!
Саме так, лайно – це велика життєдайна сила, адже у викопному варіанті під поетичною назвою гуано воно у промислових масштабах видобувається на деяких островах Тихого океану як селітра – цінна агротехнічна сировина, тобто азотні мінеральні добрива.
Інтелігенти! Не морщіться гидливо. Бо ми живемо у світі, щільно наповненим лайном. Грунти – це продукт постійної переробки давнього та свіжого лайна у родючий гумус. Вода річок, озер та океанів – це розчин лайна різного походження, адже водні організми спеціальних біотуалетів не мають. Це натуральний коктейль різного ступеня насиченості лайном усіх живих організмів, які вештаються усіма поверхами водойм. А повітря? Це той же газований коктейль з екскрементів всієї летючої фауни та мікроорганізмів, які сповідують закони метаболізму.
Звичайно, лайно зазнає численних трансформацій, бо для кого лайно є лайном, а для кого – поживною їжею. І цей безперервний цикл «лайно-їжа-лайно» є запорукою існування будь-якої здорової екосистеми, Філософська думка, а вона логічна і абсолютно істинна, безпристрасно доводить, що все наше життя відбувається серед лайна та у лайні. Чітко фіксуємо той незаперечний науковий факт, що відбувається повний цикл кругообігу лайна у природі. Тому можна з повним правом стверджувати, що наше довкілля – це суцільна лайноекосистема.
Довкілля ж і людське суспільство, як відомо, нерозривно поєднані. Тому лайно є складовою існування людства. У суспільстві лайно – це засіб визначення становища і ставлення людини до себе і собі подібних. Воно визначає ступінь повноти і якості кожного народу. Але є регіони земної кулі, де Природа, здається, зі смаком познущалася над своїм творінням. Адже саме лайно – державницький атрибут російської імперії всіх, надто путінських, часів. Чим гордяться країни світу? Звичайно, своїми найкращими досягненнями у певних галузях своєї життєдіяльності. А чим пишається рашка?
Предметом гордості росіян-патріотів, про що свідчать і казки з улюбленим героєм Іваном-Дурнем, є народні забави на кшталт ліплення монументальних тематичних скульптур з оленячого лайна, як це пропагується в Якутії, або ж змагань з кидання коров’ячих коржів, – щорічна традиція у більш цивілізованій університетській Пермі. Гумористичні або ж політичні програми на державних російських телевізійних каналах – суцільне загальновизнане всім цивілізованим світом лайно. За законами біологічної еволюції, завдяки її нинішнім темпам там скоро можна передбачати появу нового виду з зайвою хромосомою – Гомо фекаліс путіноідіс.
Але нема лайна без добра. Цьогоріч рашка розраховує на великі зміни у своєму житті завдяки новому президенту у Сполучених Штатах. Нині постійна і марудна справа какати (срати, фекалити, хезати та т.п. наукові і народні терміни) у під’їздах і ліфтах будинків, як це робив негідний русофобський попередник Байден, завдяки американським виборцям відтепер спадково перейшла до Дональда Трампа. А той, на відміну від хирлявого попередника, ще нібито у розквіті фізичних та моральних сил, і значно рішучіший. Тож, тримайтесь! І з новим лайном!

Віталій КОРЖИК, природолюб, народний фізіолог

Від «Версій»: У кожному жарті є доля жарту…

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *