Долучаймося до бригади територіальної оборони

 

 

У час посилення воєнної загрози маємо змогу долучитись до захисту рідного краю та водночас бути поряд з родиною. Зробити це можна, долучившись до територіальної оборони, зокрема, ставши військовослужбовцем місцевого підрозділу.

Бригада територіальної оборони Чернівецької області наразі продовжує доукомплектування особовим складом. Таким чином, буковинці мають нагоду проходити службу за місцем проживання, забезпечуючи захист своєї домівки.

До підрозділів ТрО на посади різних спеціальностей запрошуються особи рядового, сержантського та офіцерського складу. Пріоритет надається військовозобов’язаним, які брали участь в бойових діях АТО/ООС.

Нагадуємо, на підрозділи територіальної оборони покладені важливі завдання, як то охорона та оборона важливих об’єктів і комунікацій, забезпечення умов для функціонування органів місцевої влади, боротьба з незаконними збройними формуваннями та підтримання режиму воєнного стану.

Поряд із перевагою проходження служби в своєму регіоні, передбачене стабільне грошове забезпечення, в середньому від 11 000 грн. для рядового складу, 13 000 грн. для сержантського та від 14 000 грн. для офіцерського. До того ж, будь-який громадянин, який підписує контракт під час особливого періоду, матиме збережену зарплатню за основним місцем роботи, або пенсію, якщо він пенсіонер.

Крім того, військовослужбовцям тероборони, надається безоплатна кваліфікована лікарська допомога у військово-медичних закладах та пільгове санаторно-курортне лікування.

Контракт можна укласти на 3 роки особам рядового та сержантського складу та на 5 років для офіцерів. Максимальний вік кандидатів на службу становить 57 та 55 років відповідно.

Щоб підписати контракт на проходження військової служби в підрозділі тероборони, охочі мають звернутися до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання, надати відповідні документи та пройти медкомісію.

Служба в підрозділах тероборони – це гідна, важлива справа, стабільне працевлаштування та розвиток військової кар’єри.

Також до територіальної оборони долучаються сотні громадян, які укладають контракт в резерві, при цьому не полишаючи основного місця роботи.

Більше інформації за телефонами: (0372)52-55-61, 095 589 53 00.

 

Пресслужба Чернівецького ОТЦК та СП

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *